2737
2739
عنوان

برای درمان نازایی چکار کردین؟

148 بازدید | 14 پست

من یکسال اقدام میکردم تا سقط شد الان ۳ماهه در حال اقدامم نمیشه باز.

یه عطاری رفتم نسخه داد ک قرص خون،باه زنان ،فریون،سویق،... بخورم موندم چکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بستگی ب طبع و مزاج داره اگ میخوای طب سنتی بری باید بری پیش ی دکتر طب سنتی خوب من سرد مزاج بودم دکترم بهم گفت سردی نخور سعی کن حیوانات ماده بخوره چون هورمون زنانگی دارن حیوانات نر هورمون مردانه دارن هورمون خانم ها رو به هم میزنن بهم میگفت هر چی میتونی عسل بخور

البته من از نفرشنیدم لعاب برنج برای باردار شدن خوبه می خوای برای خودتون برنج بپزی ی لیوان آب بیشتر بریز موقعی ک جوش اومد آب اضافی رو بکش همون موقع ک گرمه بخور 

برو یه متخصص زنانِ خوب چکاب بشو  هم خودت هم شوهرت عطاری اخه؟!وقتی هنوز نمیدونی مشکلت چیه؟! هم ...

اره منظورم طب سنتی بود ولی من میترسم بخورم. اخه هربار دکتر رفتم میفرستن صدجا اخرشم هیچی ب هیچی.پارسال عکس رنگی دادم مشکلی هم نداشتم فقط درد کشیدم  😭😭

2738
بستگی ب طبع و مزاج داره اگ میخوای طب سنتی بری باید بری پیش ی دکتر طب سنتی خوب من سرد مزاج بودم دکترم ...

اره منم مزاجم سرده خیلیم سرد.هرچی موز و خرما میخورم فایده نداره.حتما اینکاری ک گفتی رو انجام میدم

2706