2752
2734
عنوان

مادرشوهرم میگه مادرت باید همرو دعوت کنه😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 63 پست
اصلا به حرفش نکنیا و گرنه مادر پدرت و خورد کردی  بگو ما همچین رسمایی نداریم شما اگه دارین خودت ...

نه من اصلا زیر بار این چیزا نمیرم مامانم چه گناهی کرده میخوان ناراحت شن جهنم باج بدم که باهام خوب باشن بعد از مامانم سواستفاده کنم

تیکر تولد نفس مامان❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جالبه اول بارداریمم میگفت ویارونه بگیره میگفتم من ویار میکنم بقیرو دعوت کنه که چی

مادرشوهرت گشنست هر سری ب ی بهونه میره خونه ی بقیه ناهار و شام . گناه داره بگو چی میل دارید مطبخ سفارش بدم بیارن دم درتون 

2731

بهش بگو شما نظر نده ، چقدر پر رویه ، بگو نوه پسری شماست به مادر من چه که مهمونی بگیره ، یا بگو بعد زایمانم برا دیدنی شما باید جشن بگیرید کادوهام مال منه تا دهنش ببنده .

اعصابم خورد شد

تو رو خدا ماسک بزنید 😢😢😢😢
چرا این رسما رو تموم نمیکنین؟؟ اخه دیدن پوشک و لباس بچه چ چیز حالبی داره از خودتون شروع کنین تا نهاد ...

دهنمو صاف کردن هر بار حرف از سیسمونی میشه میگن ما واسه جشن سیسمونی میایم مثلا من خیر سرم استراحت مطلقم مثلا باردارم جزو افراد پرخطرم واسه کرونا، موندم به اینا چطوری بفهمونم بعد زایمانم نیان به خدا از الان تنم به لرزس کسی به بچه تو این وضعیت بخواد دست بزنه

تیکر تولد نفس مامان❤

توی 37  سال عمرم نه یه دونه سیسمونی دیدم نه همچین مهمونیای من درآوردیی رفتم

خودم بعد 12 سال بچه دار شدم هر چی لازم بود حودم خریدم مامانمم در حدی که ذوق داشت دیگه نزدم تو ذوقش یه مقدار لباس و خرده ریز گرفت

الان پسرش خونه از خودش داره که خانواده تو جهیزیه دادن سیسمونی هم دادن حالا مهمونی هم ازشدن میخوان؟

تو همین سایت دیدم خانمی میگفت شوهرم گفته میرم خونه بزرگتر میگیرم که مامانت حتماااا سیسمونی بگیره

انگار سر گردنه است ازدواج میکنن برا اینکه به زور یه چیزی از هم بگیرن😑

من کاسه صبرم ، این کاسه لبریزه
دهنمو صاف کردن هر بار حرف از سیسمونی میشه میگن ما واسه جشن سیسمونی میایم مثلا من خیر سرم استراحت مطل ...

اوووه انقد ب منم میگفتن من ی کلام گفتم ازین رسما خوشم نمیاد هر چند قهر کرد و تا چهل روز نیومد ولی باز خودش بلند شد اومد دیدن نوه اش کادو هم اورد

دهنمو صاف کردن هر بار حرف از سیسمونی میشه میگن ما واسه جشن سیسمونی میایم مثلا من خیر سرم استراحت مطل ...

عزیزم خیلی رک و بدون ترس و لرز بهشون بگو لطفا بعد زایمانم کسی به دیدنم نیاد والله شوخی که نیست ویروس جدیه بعدشم زیر بار جشن سیسمونی نرو اصلا 

بگو خیلی دوست دارین خودتون بگیرین 

2706