2737
2734

سلام دوستان. کسی اسم ستار سرویس به گوشش خورده. من ماشینم تویوتاست چند وقته تو پارکینگ بوده روشن نمیشه. از چند نفر پرسیدم بهم استار سرویس تهران و معرفی کردن میگن میان منزل تعمیر می کنن. میخوام بدونم کسی از این سرویسشون استفاده کرده؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من از استار سرویس ماشین خارجی خریدم. خیلی راضیم هم از خریدم هم از خدمات پس از فروششون. ماشینم هر مشکلی هم پیدا کنه میبرم همونجا. یه مجموعه خیلی بزرگه که همه خدمات ماشین و ارائه میدن. کارواش، تعمیر خودرو، تعمیر خودرو در محل خلاصه یه مجموعه خیلی کامل هستن که دیگه نیاز نیست واسه هر کاری به جاهای مختلف مراجعه کنید. تازه قطعات اصلیم خودشون وارد میکنن با گارانتی. من که خیالم راحته کلا خیلی بهشون اعتماد دارم. 

البته اولش میترسیدم ولی بعدا که ماشین خریدم و خدماتشونو دیدم مشتری دائمشون شدم. حتی گاهی وقتا که فرصت نمیکنم برم اونجا خودشون میان ماشین و میبرن تعمیر میکنن و میارن. اصلا یه چیز فضایی هستن تو ایران