2733
2739

مرداد ماه عروسیمونه میخوام موهامو رنگ کنم چون شینیون مو مشکی خوشگل نمیشه ، آمبرله رو اینجا پرسیدم گفتن یه تومن 

موهامم فره ولی برای عروسی صاف میکنم ، به نظرتون ارزش داره امبرله کنم یا معمولی رنگ کنم ؟ 

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مش ترجیح میدم

اخه مش عروس عمه شوهرم انجام داد برای عروسیش و احساس میکنم اون سن بالا نشون میده ولی امبرله چون ریشه مشکی سن زیاد نمیکنه

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗
2728
من بالیاژ دوس 

اونم زیباس 

اخه مش عروس عمه شوهرم انجام داد برای عروسیش و احساس میکنم اون سن بالا نشون میده ولی امبرله چون ریشه ...

بله یکم سن زیاد میکنه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2738
بالیاژم شیکه ها

تقریبا مثل اینه دیگه ؟

فرقش با آمبره چیه؟ 

فک کنم بالیاژ پایین هاش شبیه مش هس ولی امبرله مو از ریشه تا نوک رفته رفته رنگش روشن تر میشه

آمبره خوبه سن رو زیاد نمیکنه، ولی یه تومن چه خبررررررره

منم بخاطر پولش موندم ، چون مادرشوهرم یکم خسیس بگم میخوام رنگ کنم تا دو روز هی میخواد بگه میخوای چیکار موی خودت خوشگله

اسی خیلی قشنگه مطمئن باش بهت میاد 

عروسیت هم مبارک باشه انشاءالله خوشبخت شی😍😘❤❤

زخمم کاریه...💔  هی تیر ایکشه...    بریت و گل بگیت...💫 ای دل نخشه...💔 خدا بارون بزه...☁ ای زخمه بشور... خدا یا مرحمی... سی دلم بجو...  خدا حالم بیه...💔 مه نونی چمه...  یار کرده ولم...💔 سر تا پام غمه...   خدایا تو چته...✌ مه بی مو بدی...😣 یه تیرناحقی...💘 و قلب مو زدی...💔😔
2706