2733
2734
عنوان

بیاین خانم های با سلیقه

147 بازدید | 16 پست

شما از رنگ مو فانتزی استفاده کردین 

ءدر کلاس درس خدا                                                   آنهایی ناله میکند رد می شوند.                                    آنهایی که صبر میکند قبول می شوند.                            آنهایی که شکر میکنند شاگرد ممتاز میشوند. 

عا من میخوام بکنم میگن نه🤔😒

رنگ فانتزی میره ب مرور زمان کاااامل دیگ ن؟😁

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
آره باهربارشستن میریزه

عه خب خوبه☺☺☺

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2740
کامل نمیره ولی کمرنگ مایل به طوسی میشه

عه اینجوری ک بد میشه🙁

یک ماه دووم داره

من یکم بیشتر تحقیق کنم موهام خراب نشه

اگه آبی و سبز بزارین طوسی میشه آلبالویی بعدا صورتی کمرنگ میشه بعدش طوسی قرمز هم قهوه ای میشه نهای ...

آبی یا یخی دوس دارم بذار😁😁😁

پس ابی طوسی میشه🤔🤔🤔منتفی شد خواهر

یک ماه دووم داره

خودم میتونم بزنم به موهام 

ءدر کلاس درس خدا                                                   آنهایی ناله میکند رد می شوند.                                    آنهایی که صبر میکند قبول می شوند.                            آنهایی که شکر میکنند شاگرد ممتاز میشوند. 
2706