2733
2734
عنوان

خانوما چله به این راحتی.....

140 بازدید | 12 پست

خانوما چله خیلی راحتی هست شرکت کنید ان شا الله حاجتتون روا بشه توفیق شرکت در چله رو از دست ندید،روزی یک بار دعای فرج هستش

لینکو براتون میزارم شرکت کنید 

همیشه آخرش خوشه،اگه خوش نبود بدون هنوز آخرش نرسیده🍭✨⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
تا حالا حاجت روا شدین از این چله ها تو نی نی سایت؟

من  اولین  بارمه  میخوام  شرکت کنم . خیلی  نیاز دارم  به  این  چله  امیدوارم  حاجت  روا  شیم

دسمال  من  زیر   درخت  آلبالو  گم  شده . . . 
تا حالا حاجت روا شدین از این چله ها تو نی نی سایت؟

سلام من خودم چند بار در چله ها شرکت کردم حاجت گرفتم البته تو نینی سایت نبود عزیزم

2740
من  اولین  بارمه  میخوام  شرکت کنم . خیلی  نیاز دارم  به  این &nb ...

وااای عزیزدلم😍😍😍دلم یه طوری شد حس میکنم که حاجت روا میشی،ان شا الله که حاجت روا بشی عزیزم 🌼 منم اولین بارمه بانی چله شدم

وااای عزیزدلم😍😍😍دلم یه طوری شد حس میکنم که حاجت روا میشی،ان شا الله که حاجت روا بشی عزیزم 🌼 منم ...

مرسی  قربونت بشم  ان شاالله  که قبل تموم شدن چله حاجت  روا  بشی 

دسمال  من  زیر   درخت  آلبالو  گم  شده . . . 

@نبات_۱۳۷۵    

سلام عزیزم معذرت میخوام اینجا تگتون کردم لطفا اگر در سایت هستین درخواست منو قبول کنید بخدا قصدم مزاحمت نیست فقط کار مهمی دارمتون لطفاااا🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید