2737
2739
من هم کاملا موافقم. ما ایرانی هستیم و باید جنسه ایرانی بخریم.اگر ما جنسه خارجی ،چینی، ترک، اروپایی بخریم کارگر ایرانی بیکار میشه و کارگر اونا میره سره کار. این میشه که جوونا بیکار میشن میرن سراغ اعتیاد ، فساد و اذیت دیگران. اگر مردای ما شغل داشته باشن جامعه سالم و اقتصاد قوی و کشورمون پیشرفته میشه ، فقط باید همه دست به دسته هم بدیم. جنسه ایرانیه خوب کم نیست. هر چیزی که میخوایم بخریم از کوچیک مثله یه مسواک گرفته تا بزرگ مثله میزو صندلی و هر چی بپرسیم ببینیم اول ایرانیش هست؟ اگر ایرانیش بود ایرانی بخریم تا جنسه ایرانی تقویت بشه و از خروج ارز از مملکت جلوگیری بشه تا اقتصادمون قوی بشه تورم کاهش پیدا کنه اونوقت تاثیرش تو زندگی تک تک ما ایرانیها معلوم میشه و توی اینده بچه های خودمون…......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وارد کننده ها و دلال ها روز به روز جیبشون پرتر میشه چون ما افتخار میکنیم و رقابت و چشم و هم چشمی میکنیم که جنسه خارجی بخریم؟!!!! اونوقت ببین کشورهای دیگه امکان نداره اینکارو بکنن.
2738
اخه باید هی خرید تا بهتر بشن بجای یه کیفه خارجی که عمرشم خوبه 2بار 3 بار ایرانی بخریم بزار پاره بشه ولی به مرور بهتر میشه مثله صنعته شیشه و کریستال و چینی و حتی ماکارونی
2706