2737
2734

شاید  

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگ علائم دیگشم داری کروناست اگ نداری توهمه ولی کلا تا مطمئن نشدی سالمی خودتو ببند به ویتامین و مای ...

ن فقط خارش گلو ک باعث میشه سرفه کنم

قبلا ام توی پاییز اینجوری میشدم ولی توی بهار ن 

جدیییی؟خارش گلو از علائمشه؟

والا نمیخوام بترسونمت چن روز  بمون اگ علائم دیگ هم داشتی برو دکتر

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
والا نمیخوام بترسونمت چن روز  بمون اگ علائم دیگ هم داشتی برو دکتر

بیرون هیچ جایی دست نزاشتم اخه حتی موهام جلوی چشمم بود رد نکردم ک مبادا دستم بخوره صورتم 😢😢😢

2740
بیرون هیچ جایی دست نزاشتم اخه حتی موهام جلوی چشمم بود رد نکردم ک مبادا دستم بخوره صورتم 😢😢😢

خب هیچی نیس زنجبیل بخور گرمی جات بخور

چیزای مقوی مث جیگر ویتامین c بخور

ایشالا ک هیچی نیس

ن فقط خارش گلو ک باعث میشه سرفه کنم قبلا ام توی پاییز اینجوری میشدم ولی توی بهار ن 

خب پس فعلا خودتو نگران نکن فقط خودتو تقویت کن اگ علائم دیگه ای داشتی برو دکتر اگ نداشتیم ک خداروشکر

مارو دور ننداز