2733
2739
عنوان

قهر کردم با مامانم

354 بازدید | 19 پست

سلام بچه ها. بابای من بر اثر کرونا فوت کردن الان 60روزه ک رفته و همه چی به هم ریخته.مامانم خیلی خودخواهه و بدبین یک جورایی مریض روحیه. متاسفانه چند روزه با مامانم و خواهرم دعوام شده بازم دعوای خودمون مهم نبود .ب شوهرم فحاشی کردن و ابروی منو بردن .از اون روز حتی یک نفر حال منو نپرسیده با این ک من هرروز خونه مامانم بودم و همه کاراشونو انجام میدادم بقیه خواهرام ک انقد زرنگن یک لیوان اب برنمیداشتن.اما من تمام کارارو میکردم ...

موضوع هم سر این بود ک شوهر من کارای مربوط ب بابامو انجام میداد این شوهر خواهرم حسادت کرد رفت پشت سر شوهرم بدگویی کرد ب مامانم و منم شنیدم و....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما پدر از دست دادید اون همراه وهمدم  همسرشو خیلی سخته هرکی جای خود داره واقعا سخته ازدست دادن همسر واقعا درکش کنید مادره هرکاری بکنی راه دور ننیره عزیز از مادر هیچ ناراحتی بدل نگیر  تحمل کن بزار کمی اروم بشه خودش نیفهمه کی چگار کرده   روح پدرت شاد خدا صبر بهت بده

شما پدر از دست دادید اون همراه وهمدم  همسرشو خیلی سخته هرکی جای خود داره واقعا سخته ازدست دادن ...

اخه مامان من خودش باعث فوت بابام شد انقد اذیتش کرده ک خدا میدونه حتی بابامو از خونه مینداخت بیرون ... الان حس عذاب وجدان گرفته و مدام ب ما بچه هاشم میگه پرتتون میکنم بیرون گفته بچه هام بمیرن برام مهم نیس

2738

چون مادرتون پشت وپناهشو ازدست داده والان بدجوری ترس از آینده داره هرکی یه کم بیشتر دلسوزانه باهاش حرف بزنه فکر میکنه واقعا خیرشو میخواد یه مدت که بگذره روحیش  بهتر میشه وبهتر تصمیم میگیره

عزیزم الان باید مامانتو درک کنی. بالاخره همسرش از دست داده وشرایط روحیش خوب نیس بعدشم وقتی برای مامانت کاری انجام میدی بدون توقع انجام بده وازمادرت دلگیر نشو هیچ کس به اندازه مادر برای بچش زحمت نکشیده خوب نیس با مامانت قهر کنی

خدایاشکرت ❤
چون مادرتون پشت وپناهشو ازدست داده والان بدجوری ترس از آینده داره هرکی یه کم بیشتر دلسوزانه باهاش حر ...

مامان من یک اخلاقایی داره .ما سالیان طولانی با هیچ کس رفت و اند نکردیم چون مامانم ب همه بدبینه الانم میگه بچه هام برین از خونم بیرون

عزیزم الان باید مامانتو درک کنی. بالاخره همسرش از دست داده وشرایط روحیش خوب نیس بعدشم وقتی برای ماما ...

من توقعی نداشتم ازش اما توقع این ک منو بخاطر خواهرم بزاره کنار و پشت کنه هم نداشتم ...

خداروشکر کن مستقلی، با زندگی و همسر خودت سرگرم باش. یه عمر تغییر نکرده دیگه هم تغییر نمیکنه. روح پدر ...

مرسی عزیزم روح اموات شما هم شاد .

اره مامان من تغییر نخواهد کرد بابام ک رفت از دست اخلاقای مامانم.اگر ما هم بریم پیش مامانم کم کم ما هم مریض میشیم .من خودم از اعصاب بچه دار نمیشم .مشکلی ندارم فقط اعصابم خورده.

مرسی عزیزم روح اموات شما هم شاد . اره مامان من تغییر نخواهد کرد بابام ک رفت از دست اخلاقای مامانم.ا ...

برا بچت مادر خوبی باش تا این زنجیره معیوب قطع بشه. ممنون گلم

إنني لا أخبر أحدًا بك ، لكنكَ تفيض من عينايْ 🪐
2706