2737
2734

خط لب دیگه الان مُد نیست

من رژ لب دائم انجام دادم

همه پاک میشه و یه هاله خیلی کمرنگ ازش میمونه

خوبه آدم از خواب پامیشه لباش رنگ داره دیگه.

درد که داره ولی قابل تحمله

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خط لب دیگه الان مُد نیست من رژ لب دائم انجام دادم همه پاک میشه و یه هاله خیلی کمرنگ ازش میمونه خو ...

کی انجام دادی؟چقدر میمونه؟

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود...گاهی برای خنده دلم تنگ میشود...گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود...گویی به خواب بود جوانی مان گذشت...گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود 
2731

نکن لب بالایی ک میخوان اون وسط منحیش رو درست کنن خیلی درد داره شنیدم تا۳روز اصلا نباید اب ب لبت بخوره و با نی باید اب بخوری

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
کی انجام دادی؟چقدر میمونه؟

حدود ۵ ماه پیش

هنوز ترمیم هم نکردم تا الان که خوب مونده

در حد روژ لب نیستا

اون موادی که میزنن همه میریزه فقط یه هاله کمرنگ میمونه که انگار رنگ طبیعی لب هستش خیلی خوبه 

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
آخه من لبام رنگ داره میخوام یه خط بزنم شکل بگیره

بعد ۲ رنگ میشه

همون رنگو به لبتم بزن دیگه

2738
حدود ۵ ماه پیش هنوز ترمیم هم نکردم تا الان که خوب مونده در حد روژ لب نیستا اون موادی که میزنن همه ...

چه خوب.من انقدر از دردش میترسم.حتی جرات نمیکنم برم هاشور یا میکرو ابرو.هزینش چقدره

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود...گاهی برای خنده دلم تنگ میشود...گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود...گویی به خواب بود جوانی مان گذشت...گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود 
ابرو اصلا درد نداره من دیروز ۱۲۰ انجام دادم

اخه مگه میشه درد نداشته باشه.شما کجایی؟ کدوم سالن انجام دادی 

اخه مگه میشه درد نداشته باشه.شما کجایی؟ کدوم سالن انجام دادی 

درد داره ولی بی حسی میزنن

رشت هستم خواهر انجام داد

2706