2733
2734
عنوان

میشه کمک کنین؟؟؟

107 بازدید | 9 پست

زنداداشم سرطان داره  حالش وخیم شده واسش ختم ۷۰ هزار لااله الا الله برداشتیم شما هم شرکت میکنی؟؟؟ اگر اره چندتا ؟؟؟

التماس دعا از همه دوستان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم ۱۰۰ تا میگم فقط اگه فردا بفرستم اشکالی نداره عزیز؟

به اونایی که لاشین یه جواب لاشی تر از خودشون بدین که نه سیخ بسوزه نه کباب هم شعر بگید براشون،،،،، هم دهنشونو جاده چالوس کنید 🤗🤣😆🖐😁😜😜😜🙊🙊                                                               ما ز یاران چشم یاری داشتیم                                        لاشی تر از آن بودی که میپنداشتیم 😆😎                   دخترا جیگرن ( گیتاریستا ) جیگر تر ترن 😎✌👎🤙
2738

سلام عزیزم.حال زن داداشتون چطوره؟انشااله ک خدا بهشون فرصت زندگی دوباره رو ببخشه بخاطر دختر و همسرش

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
سلام عزیزم.حال زن داداشتون چطوره؟انشااله ک خدا بهشون فرصت زندگی دوباره رو ببخشه بخاطر دختر و همسرش

سلام این چند روز بیمارستان مشهد بود منم اونجا بودم فعلا از مرگ حتمی نجات پیداکرد ولی بیماریش هست دیگه