2733
2734
عنوان

تاپیک مامانای بهمن و اسفند 99

| مشاهده متن کامل بحث + 21755 بازدید | 1885 پست

سلام ان شاءالله منم مامان اسفندم،انقد دنبال این تاپیک بودم پیداش نمی کردم🤗ان شاءالله همگی به سلامتی نی نیهامونو بغل بگیریم و این هفته های آخر رو به سلامتی بگذرونیم.

واسه خودم فقط ازین شورت یه بارمصرفا سه تا خریدم و دوتا هم شورت نخی ورداشتم.لباسایی که میخوام برگردم ...

وای ممنون.

من زایمان قبلی ام تو ذهنم بود اصلأ ماسک و الکل یادم نبود😑

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ان شاءالله منم مامان اسفندم،انقد دنبال این تاپیک بودم پیداش نمی کردم🤗ان شاءالله همگی به سلامتی ...

سلام عزیزم.

خوش اومدی.

آمین به آرزوی قشنگت

من که یه دست لباس سایز یک گذاشتم و سرهمی و جوراب.خشک کن و یه کهنه ازین تنظیف هاا.پوشک و دستمال مرطوب ...

لباس دو دست بزار

من دخترم خراب کاری کرد روی لباسش 

لباس نداشتم تنش کنم

من یه دست سایز صفر گذاشتم یه دست سایز یک

پستونکم زووووده

شیشه گذاشتم

زیرانداز تعویض و دستمال پارچه ای و دستمال کاغذی گذاشتم

پوشکم نخریدم

پوشکو چه مارکی میخرید؟

2731
واسه خودم فقط ازین شورت یه بارمصرفا سه تا خریدم و دوتا هم شورت نخی ورداشتم.لباسایی که میخوام برگردم ...

کدوم شهر بودی؟؟؟

من سر دخترم بیمارستان امید بودم خیر سرشون کاملا خصوصی بود

یه دمپایی ندادن بپوشیم☹️الانم نمیدونم بیمارستان تندیس چیزی میده یا نه

لباس دو دست بزار من دخترم خراب کاری کرد روی لباسش  لباس نداشتم تنش کنم من یه دست سایز صفر گذ ...

چشم دو دست میزارم.اخه سر دخترم لباس عوض نکردم بر اون اساس گفتم.ولی سایز صفر نمیخرم .بچه نمیتونه توش نفس بکشه.پستونکم میخوام از روز اول بدم عادت کنه.اخه وایه دخترم روز چهارم دادم همه گفتن دیر دادی که نمیگیره😣حالا اینو از روز اول امتحان میکنم.بعد شیشه هم ما روز اول به نی نی هامون ترنجبین میدیم تو همون بیمارستان واسه روده هاشون.پوشک هم واسه دخترم موقع تولد مولفیکس گرفتم واکنش نشون داد واسه این مای بی بی گرفتم.البته تعریف کانفی بی بی رو خیلی شنیدم ولی هرچی گشتم سایز یکش در دسترس نبود

من کرج هستم ولی بیمارستان بازرگانان تهران زایمان میکنم اخه دکترم اونجاست

یارب نظر تو برنگردد🙏واسه سلامتی همه ی نی نی ها صلوات 
کدوم شهر بودی؟؟؟ من سر دخترم بیمارستان امید بودم خیر سرشون کاملا خصوصی بود یه دمپایی ندادن بپوشیم☹ ...

چند هفته ای؟تیکرت کو؟

اره بابا روز به روز از امکاناتشون کم میشه

منم 36هفته ام. دعاکنین بسلامتی زايمان کنم. 

دعاکنین نی نی بیاد دیگه دوست دارم سریع تر سالم بغلش کنم

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 
2738
منم 36هفته ام. دعاکنین بسلامتی زايمان کنم.  دعاکنین نی نی بیاد دیگه دوست دارم سریع تر سالم بغل ...

بسلامتی.چرا انقد عجله داری بابا.نگران نباش بعد میگی همون تو دلم بود حداقل نگران د وویدن و خوردن زمینت نبودم دندون دراوردن و واکسن زدن و........هم دیگه به کنار

بعدم بزار جون بگیره و رشد کنه گوگولی.چکارش داری

منم 36هفته ام. دعاکنین بسلامتی زايمان کنم.  دعاکنین نی نی بیاد دیگه دوست دارم سریع تر سالم بغل ...

سلام عزیزم.

درکت می کنم.به حدی از بارداری خسته شدم که دوست دارم این دو هفته رو برم تو یه اتاق فقط گریه کنم.

ولی عجله نکن.بچه اگه 40هفته دنیا بیاد راحت تری.

بچه ای که زود دنیا بیاد تنفسش مشکل داره و میره تو دستگاه.

موقع زایمان حال آدم بده.هر چی تو شکم خودت بمونه راحت تری..

سلام عزیزم. درکت می کنم.به حدی از بارداری خسته شدم که دوست دارم این دو هفته رو برم تو یه اتاق فقط گ ...

سلام عزیزدلم 

آخه آمپول ریشو زدم. الانم36هفتس. گفت37دنیابیاد کامله. دعا کن سالم باشه بقول شما حاضرم  صبرکن. 

این نی نی بعد از4تا سقط هستش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزدلم  آخه آمپول ریشو زدم. الانم36هفتس. گفت37دنیابیاد کامله. دعا کن سالم باشه بقول شما ...

ان شاءالله که سالم بغلش می کنی.

ببین سزارین از هفته 37ممکنه.ولی واسه رشد بچه هیچ جا شکم مادر نمیشه.

باز با دکتر مشورت کن.39هفته بهتره

ان شاءالله که سالم بغلش می کنی. ببین سزارین از هفته 37ممکنه.ولی واسه رشد بچه هیچ جا شکم مادر نمیشه. ...

راست میگی جیگر. ممنونم 😘 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706