2733
2734
عنوان

تاپیک مامانای بهمن و اسفند 99

| مشاهده متن کامل بحث + 21758 بازدید | 1885 پست
گفت طبیعیه تو 18هفته 4کیلو ولی نسبت به بچه اولم زودتر و بیشتر وزن گرفتم

عزیرم خیلی خوبی.من سه ماه اول بااینکه کلی ویاروحالت تهوع داشتم وخیلی کم غذاخوردم چهارکیلواضافه کردم.منم خیلی نگران شدم اماچون لاغرم اصلامشخص نمیشه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم خیلی دارم وزن می گیرم

مخصوصا این دو هفته گذشته رفتم خونه ماملنم کلی بی خیال خوردم، سه کیلو اضافه کردم

از اول بارداری تا الان که هفته ٢٠ هستم، ٧ کیلو😑🙈

یکم نگران شدم این همه اضافه وزن

هنوز دکتر نرفتم

2742
عزیرم خیلی خوبی.من سه ماه اول بااینکه کلی ویاروحالت تهوع داشتم وخیلی کم غذاخوردم چهارکیلواضافه کردم. ...

منم اللان 15 هفته هستم 3 کیلو اضافه کردم نگرانم زیاد باشه با اینکه غذا خیلی کم میخورم تهوع هم دارم 

زمان هایی فرا میرسد که تصورمیکنی همه چیز به پایان رسیده است  اما خیلی غیر منتظره خدا معجزه اش رو نشانت  میدهدالهی این لحظه نصیب تک تکتون بشه     
2740
فشارم هم ٩ هست، یک ماه پیش ده بود به نظرتون عادیه؟

عزیزم خانمای باردار فشارشون کمتر از افراد عادیه،فشارت نسبت به زن باردار عادی و نرمال

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺
منم خیلی دارم وزن می گیرم مخصوصا این دو هفته گذشته رفتم خونه ماملنم کلی بی خیال خوردم، سه کیلو اضاف ...

سعی کنیدسالم خوری داشته باشید.وافراط توی خوردن نداشته باشین.برنج ونون وماکارونی زیادنخور.بیشترخورش بخورتاسیربشی.

به سلامتی.چقدرخوبه تفاوت سنی شون کمه.جنسیت دومی چیه

ممنون،دومی دختره

تفاوت سنیشون میشه یک سال و نه ماه،خیلی کمه ولی خب خدا رو شکر

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺

مامانای گل میشه بگین چقد حرکت نی نی رو حس میکنین ؟؟؟؟من تو هفته ی۲۱ هستم و خیلی کم حس میکنم شاید در روز سه بار هر بار در حد سه یا چهار حرکت

یارب نظر تو برنگردد🙏واسه سلامتی همه ی نی نی ها صلوات 
2706