2733
2739
عنوان

کسی قرص سیپروهپتادین به بچش داده؟

13565 بازدید | 40 پست

سلام ماماما پسرم یک سالشه ۹ کیلو هست اصلا اشتها نداره شیرخشکم یک هفتس که دیگه اصلا نمیخوره گاهی شیر پاستوریزه میخوره شربت زینک و ویتامین هم میدم بهش ولی تاثیری نداره کسی تجربه از قرص سیپروهپتادین داره؟

خواهشا نیاید بگید بهش اب قلم بده ابمیوه بده کره بده و..... منم مادرم همه اینا رو امتحان میکنم ولی وقتی بچه اشتهایی نداشته باشه چطوری اون غذایی که داخلش اب قلم و همه اون چیزایی که به افزایش وزن کمک میکنه رو بخوره به نظرم اونایی که اینجوری میگن بچه خودشون خوش اشتها هست و اون چیزا رو هم میخوره و وزن میگیره ولی واسه بچه های بی اشتها اول باید یه راهی پیدا کرد میل به غذا پیدا کنن بعد بتونن اون چیزا رو بخورن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قرصشو نه .ولی  شربتش هس خوبه  .از روز ی یکبار یک قاشق  شروع کن .

بچه شما چند وقتشه عزیزم؟شما دادی اشتهاش خوب شد؟من شربتشو نشنیدم میخواستم قرصشو بگیرم داخل شربت زینک یا ویتامینش حل کنم با اونا بخوره چون اون دوتا شربت رو هم با زور میخوره حالا فکر کن یه شربت دیگم اضافه بشه دیگه مکافاته برام

من بی اشتهاییه پسرم رو با عرق یونجه درست کردم

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
اخه کم وزنی و کم اشتهاییه بچه هم اثر بد داره☹☹وقتی چیزی نمیخوره و موادی که بدنش لازم داره به بدن نمی ...

باور کن خودم یکی دارم از فاجعه اون ور تره ۴ سالگیش ۱۴ کیلو بود

شیر خودم رو اصلا نخورد ، شیشه شیر نگرفت با سرنگ بهش شیر میدادم از بدغذایشم که نگم 

تمام ویتامین ها رو هم امتحان کردم 

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏
2740
من بی اشتهاییه پسرم رو با عرق یونجه درست کردم

منم یه مدت ته فنجون میدادم بهش ولی بی تاثیر بود 

شما چطوری ؟چقد ؟ قبل یا بعد غذا دادین؟

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏
باور کن خودم یکی دارم از فاجعه اون ور تره ۴ سالگیش ۱۴ کیلو بود شیر خودم رو اصلا نخورد ، شیشه شیر نگ ...

بود؟یعنی الان خوب شده؟توروخدا اگه راهی بلدی به منم بگو میدونی بی اشتهاییه بچه چقدرررر از ادم انرژی میگیره ارزومه بچم درست غذا بخوره

بچه شما چند وقتشه عزیزم؟شما دادی اشتهاش خوب شد؟من شربتشو نشنیدم میخواستم قرصشو بگیرم داخل شربت زینک ...

شربتش هس .اسمش راسیپه .برا بچه ی من جواب داد .شربت ویتامیناشو قطع کن چون این شربته ویتامین هم داده .ویتامینو د ماهی یکبار بده .گاها رب انار بهش بده ی قاشق چای خوری قبل ناهار یا شامش .سوپ ساده درست کن با اب قلم .شربت زینکشو عوض کن شربتی بگیر ک آهن داشته باشه مثل سانستول ...تخم مرغ نده تخم بلدرچینو یک روز درمیان صبحانه بده .موز و شیر بده .غذاشو قوی کن عزیزمد

واقعااا؟؟؟چه خوب چند وقتشه؟پسر من یکسالشه میتونم بدم؟شنیده بودم واسه بزرگترا خیلی خوبه بچه ها رو نمی ...

پسرم ۴ ساله بود دادم.الان ۵ سالشه کامل درست شده دیگه.۴ ماه کامل هرروز روزی یک فنجان دادم خورد

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
شربتش هس .اسمش راسیپه .برا بچه ی من جواب داد .شربت ویتامیناشو قطع کن چون این شربته ویتامین هم داده . ...

بخدا همه اینکارا رو میکنم ولی زینکشو زینک پلاس میدم اینسری عوض میکنم حتما

منم یه مدت ته فنجون میدادم بهش ولی بی تاثیر بود  شما چطوری ؟چقد ؟ قبل یا بعد غذا دادین؟

بعد از صبحانه یک فنجان میدادم