2733
2739
عنوان

مو فرفریا

54 بازدید | 8 پست

چی میزنین که مواتون وز نشه و همون حالت اول خودشو حفظ کنه؟ من کرم مو میزنم بعدش میپیچونمش فقط یک روز قشنگه روز بعدش خیلی بد میشه بعضی وقتا میزنه به سرم کراتین کنم

واسه سالم بودن نی نی من دعا کنین❤

موس مو بزن یه سری ماسک هست من از یه پیج توی اینستا خریدم خداروشکر بهترشدن یکم

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برا صافی مو از گل ختمی استفاده کنید

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
موس مو بزن یه سری ماسک هست من از یه پیج توی اینستا خریدم خداروشکر بهترشدن یکم

موس خیییلی موارو خشک میکنه و بعد یک روز شوره میشه فقط واسه مهمونی خوبه

واسه سالم بودن نی نی من دعا کنین❤
2738
از عطاری باید بگیریم؟؟ چی هست؟؟

اره از عطاری بگیر بجوشون صاف کن بزن به موهات از اینترنت هممیتونی سرچ کنی 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)