2733
2734

اتو پرس بکو دارم ده ساله راضی راضی

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانم جاروبرقیشو داره داداشم یخچال فریزر و ماشین لباسشوییشو داره هر دو خوبن از لحاظ کارکرد ولی من از شکلشون خوشم نمیاد ظرافت ساخت نداره مثلا مثل ال جی ظریف نیست

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2728
نشنیدم چرا من

ترکیه ای هست

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

مارك خوبي هست دخترعمه من ٧ سال هست يخچال سايدش رو داره راضي هست ، ماشين لباسشويي و يخچال و ظرفشويي زنداداشم هم بلومبرگ هست كه همون با بكو مثل اينكه در يك كارخانه هست اون هم الان ٩ سال هست داره و راضي هست .

2738

ی برند ترک هست من ساید ارچلیک دارم هر دوشون ترکن بکو زیر نظر ارچلیک 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....