2737
2734

هیچی. 

فقط وارونه رو دستت بگیرش و کمرش رو ماساژ بده راحت باداش خالی میشه

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رو پسر من کارمینت جواب داد..‌. هر بار دکتر ی دارو داد تا بالاخره این بهتر از بقیه بود کلا ک باید دورش بگذره این داروها حالت مسکن دارند ولی پدی لاکت حتما بهش بده درمانیه

عمرم زندگیم عشقم نفسم وجودم بردیا( پسرم)
2740

دکتر به پسر من کولیک ایز داد با قطره پروبیوتیک...مخصوص نوزاد...ولی ماساژ هم بی تاثیر نیست...اینکه پاهاشو حالت دوچرخه به داخل شکمش حرکت بدین تا  کمکش کنین باد معده اش خالی شه...البته کولیک یه درد عادی واسه بیشتر بچه هاست.باید بگذره.این دوره و پروسه...

خدایا...شبیه بادکنکی شده ام از بغضهایی که به اجبار فرو داده ام...التماست میکنم فقط یه سوزن...تکه تکه شدنم باخودم...
اخه درد داره گریه میکنه مدام نق میزنه

من دخترم همینجور بود گریه میکرد چون باد تو دلش میپیچید. شلوارش رو مواظب باش کشش تنگ نباشه چون باعث میشه باد رد نشه. 

کمرش رو ماساژ بده 30 دقیقه نشده درست میشه. 

اینقدر من ماساژ میدادم دخترما ک پشت لباساش تل مینداخت اما اروم میشد

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍