2733
2734
عنوان

ابروهامو سایه کردم خیلی

148 بازدید | 6 پست

..سلام من ابروهامو سایه  کردم خیلی پر رنگ و‌پهن شده بنظرتون درست میشه اصلا دوستش ندارم

تعداد رای : 6
نظرسنجی
پاک میشه
5
83%
؟؟
1
16%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کمرنگ تر میشه

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند
2731
تاپیک فیبروز منو بخون منم عین تو بودم الان عالی شده

من ابروهام پره اما فاصله بینشون زیاده بنظرت فیبروز کنم خوبه؟

بعد راسته ک میگن ابرو رو میتراشن بعد فیبروز میکنن؟

من شنیدم بعد از اینکه ابرو هود ادم در  بیاد ضایه میشه راسته؟؟

یه روزی میرسه که وقتی خورشید میاد و بهم سلام میکنه من وتو و بابایی رو با هم میبینه آلوچه کوچولوی من!👸🏻👼🏻🤴🏻
من ابروهام پره اما فاصله بینشون زیاده بنظرت فیبروز کنم خوبه؟ بعد راسته ک میگن ابرو رو میتراشن بع ...

والله من دخترم ازدواج نکردم ابروهامم مشکیه فقط چون باشگاه میرم مرتب و درست نیست ارایش کنم رفتم فیبروز کردم ابروهای خودم البته بهن بود ولی حالت هشتی داشت من صاف دخترونه دوست داشتم الانم فیبروز کردم فرقی نداره کسی هم نفهمیده فقط میگن ابروهاتو اندفعه جدید برداشتی الانم یه ماه گذشته بعد پریود برای ترمیم میخوام برم خیلی راضیم