2737
2734
عنوان

دکتر طوبی موقر مقدم مشهدیا بیاین

7026 بازدید | 17 پست

سلام

خانومای مشهدی که پیش دکتر طوبی موقر مقدم زایمان طبیعی داشتن 

دکتر ازتون پول جدا از پول بیمارستان گرفت?

یا نه همون پولی که بیمارستان میگیره بود فقط?

بیمارستان امام حسین میخام برم ان شاءالله

سلام ترانه ی قشنگ هستی   که اومدی توی دلم نشستی   یه حس خیلی فوق العاده دارم   میخام یه دختر ناز و تپل بیارم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیمارستان امام حسین خوبه؟ هزینه طبیعی و سزارین چقدره؟با دفترچه تامین اجتماعی؟

با دفترچه طبیعی1500

سزارین1600

سلام ترانه ی قشنگ هستی   که اومدی توی دلم نشستی   یه حس خیلی فوق العاده دارم   میخام یه دختر ناز و تپل بیارم  
2728
چندنفر گفتن دکتر صالحی و دوگانی خوبن

صالحی و جودی هم که امام حسینن منم شنیدم خوبن

بیمازستای خصصی ک خیلی گرونن😞😞😞

امام حسین و خیلی تعریفشو شنیدم.

چرا خصوصی?!!!!

2738
دلم میخاست برم خصوصی رسیدگیشون بهتره حتما. ولی خب چند ملیون هزینشه.خیلیه

الان همه ی دکترا پول جدا از پول بیمارستان میگیرن یا نه?

اگه میتونی دکترت عوض کنی واسه زایمان عالیه فاطمه جودی بیمارستان امام حسین کارش عالیه 

اما من خودم بیمارستان امام حسین زایمان کردم اصلاااااا راضی نبودم دکترم فغانی بود و خیلی اذیت شدم هم خودم هم بچم بیمارستان پولکیه اگه میتونی شرایطش داری برو پاستور یا بنت الهدی این دوتا بیمارستان شرایط مادر و فرزند خیلی مهم واسش تا اینکه پرونده زایمان طبیعی دکتر.

بازم خدا بزرگه هرچی صبحانه و به خیرته انشالله پیش راهت قرار بگیره.

2706