2733
2734
عنوان

حرف زدن دختر بیست و یک ماهم

201 بازدید | 30 پست

بجز بابا کلمه دیگه نمیگه، به اسم خودش واکنش داره، یادگیریش خیلی خوبه، وقت میگم آب میخوای یا دردر بریم خودش فوری می‌ره لیوانشو میاره یا می‌ره جلو در ، کلمات نامفهوم زیاد میگه اما اصلا کلمه دیگه نمیگه ، طبیعیه یا نیست؟ چیکار کنم؟

دوای درد مرا هیچ کس نمی‌داند! فقط بگو به طبیبان دعا کنند مرا

بعصی بچها اینحورین،،بیشتر باهاش تمرین کن،،وقتی چیزی میخواد سریع فراهم نکن تا محبور بشه حرف بزنه باهات حتی همون نامفهوم

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید شیرین زیادبهش میدی

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد
2728
بعصی بچها اینحورین،،بیشتر باهاش تمرین کن،،وقتی چیزی میخواد سریع فراهم نکن تا محبور بشه حرف بزنه باها ...

بعضی بچه های هم سن دخترم و میبینم چندتا کلمه میگن نگران میشم

2738
بعضی بچه های هم سن دخترم و میبینم چندتا کلمه میگن نگران میشم

نه بابا دیر و زود میشه طبیعیه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
پسر منم الان ۲۰ماهشه مامان وبابا وچندتا کلمه میگه ولی نامفهومه فکرکنم طبیعی باشه

ممنون عزیزم خیلی نگران بودم 

منم دخترم ۲۱ماهشه فقط ماما بابا میگه تمام بعدم بهش میگم بگو اب بگو عمه ...کلمات اسون میگم میخنده فقط انگار میفهمه ولی نمیگه ی جوری که نخواد بگه ولی بقیه کاراش خوبه هرچی بگم برو بیار میره میاره مثله بالش توپ ..🤕

خانوم هستم از اسم  رسول خوشم میاد 😊