2733
2734
آیا میدانی چرا در گوش طفل تازه متولد شده اذان میگویند؟؟؟ رسول اکرم (ص)امر فرموده است: که هنگام تولد طفل در گوش راست او اذان ودر گوش چپ او اقامه بگوییم!!! بعد از هر اذان واقامه ای نمازی برپا میشود. پس نماز این دو کجاست؟؟؟ نماز این اذان واقامه همان نماز میتی است که بعد از مرگ انسان بر او خوانده میشود. آیا هیچ وقت از خود پرسیده بودید که چرا نماز میت اذان واقامه ندارد؟؟؟!!! چون هنگام تولدمان اذان واقامه اش را در گوشمان خوانده بودند.تا در فرصتی که داده شده خود را برای چنین روزی آماده کنیم.پس عمر ما هرچند طولانی باشد فاصله بین اذان است و نماز. خدایا عمرمان را با برکت کن............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
منم خیلی غسالخونه رو دوست دارم.. تولد من 1 اسفنده ... 1 اسفند 92 من رفتم بهشت زهرا(س) بین قبرا راه میرفتم ... خیلی حس خوبی داشت..... رفتم سر مزار شهید آوینی ... رفتم گلزار شهدا .... رفتم سر قبر جوونی که دقیقا همسن من بود و تازه دفنش کرده بودن ، سر مزار اون پسر جوون شاید چند ساعت نشستم... هروقت خیلی بهم میریزم میرم بهشت زهرا(س) غسالخونه...

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118