2752
2734
عنوان

این لاس زدنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3901 بازدید | 52 پست
چی بگم من چون خودم با پسر دایی و عموهام خیلی صمیمی ام راستشو بخوای فاز حسادت این چیزا رو خیلی درک نم ...

شما هم صمیمی هستین رابطه اتون حرفهاتون به هم چطوره ؟ من برام عادی شوهرم سر به سر دختر خاله هاش میذاره ولی اصلا با دختر عموهاش خیلی جدی برخورد میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید چون تا الان مجرد بوده و این ک خب نمیدونم

شما بیشتر با دختر دایی صمیمی شو وقتایی که همسرتون نیست بیشتر باهاش وقت بگذرون اونوقت متوجه میشی نیتش چیه یکی از دوستان راست گفت نقطه ضعف نده دست همسرتون من پستهای قبلیم گفتم صحبت کن ولی اشتباه گفتم 

شما هم صمیمی هستین رابطه اتون حرفهاتون به هم چطوره ؟ من برام عادی شوهرم سر به سر دختر خاله هاش میذار ...

من مجردم ولی کلا تو فامیل و خانواده ی ما صمیمت وجود داره یعنی کلا راحتن باهم به خاطر همینم من میام نی نی سایت خیلی چیزا رو نمیتونم درک کنم چون تو خانوادام مخصوصا پدری این مدلی بودن 

تعلیم مده کم ذات را / کم ذات اگر بالا رود / گردن زند استاد را برای شادی روح دایی عزیزم یک صلوات میفرستین🖤 
من مجردم ولی کلا تو فامیل و خانواده ی ما صمیمت وجود داره یعنی کلا راحتن باهم به خاطر همینم من میام ن ...

خوب به خاطر همین انشالله ازدواج کردی میفهمی چقدر به همسرت حساس میشی و تموم توجه اش و برای خودت می خوای 

خوب به خاطر همین انشالله ازدواج کردی میفهمی چقدر به همسرت حساس میشی و تموم توجه اش و برای خودت می خو ...

من اصلا قصد ازدواج ندارم اینو جدی میگما تفکرات خودمو دارم درست یا غلط و هیچوقت هیچوقت هیچکسی رو برای خودم نمیخوام مخصوصا یه مرد رو بعد اخه نمیدونم ما عجیبیم یا بقیه من فاز حسود بودنم خیلی درک نمیکنم میگم همه ی اینا بستگی به جوی که توش بزرگ شدیم و فرهنگ ها داره

تعلیم مده کم ذات را / کم ذات اگر بالا رود / گردن زند استاد را برای شادی روح دایی عزیزم یک صلوات میفرستین🖤 
من اصلا قصد ازدواج ندارم اینو جدی میگما تفکرات خودمو دارم درست یا غلط و هیچوقت هیچوقت هیچکسی رو برای ...

صد البته ولی یه جورایی اوایل ازدواج خانم نسبت به آقا و بالعکس حساس میشه ولی رابطه صمیمی هم یه حد و حدودی باید بعد ازدواج داشته باشه

صد البته ولی یه جورایی اوایل ازدواج خانم نسبت به آقا و بالعکس حساس میشه ولی رابطه صمیمی هم یه حد و ح ...

خب اره اینم بیشتر طرف خانمه یعنی دختر دایی ایشون یه لحظه هم باید با خودش فکر کنه شاید خانم پسر عمم ناراحت بشه بعضیا ناراحت نمیشن بعضیا میشن اون خانمم باید حواسش باشه ولی حرص بیشتر من مال کاربرای محترمه نی نی سایته که با کوچکترین چیزی نه فقط این تاپیک شروع به قضاوت کردن انداختن شک تو دل میکنن اگ همین حرفا باعث خرابی یه زندگی بشه چی ؟