2733
2734
عنوان

این لاس زدنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3901 بازدید | 52 پست
این طناب دادنه😑 شبت پرازمن ، شایدم اشتباه تایپی بوده خواسته بگه شبت پر ازعن😑😂

نه اشتب نبوده اون گفته شبت پر از من با یدونه استیکر ماه و اونی ک بوس میفرسته  شوهرمم گفته ممنون بای

هممون باید بریم چند واحد دلجویی پیش سعدی پاس کنیم فقط اونجاش که میگه                     ای سرو خوش بالای من   ای دلبر رعنای من                                                                         لعل لبت حلوای من        از من چرا رنجیده ای؟                                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عه😯جدی نزار خواهر من شوهرتو میگیرن مواظب باش از من گفتن واز شما شنیدن

باش امشب باهاش حرف میزنم میگم

هممون باید بریم چند واحد دلجویی پیش سعدی پاس کنیم فقط اونجاش که میگه                     ای سرو خوش بالای من   ای دلبر رعنای من                                                                         لعل لبت حلوای من        از من چرا رنجیده ای؟                                                                                       
بهش بگو برو خودتو تو شب یکی دیگه پر کن،زیادی شب پر کن شدی و حال به هم زن.

میترسم شوهرم لج کنه  اخه خیلی صمیمی هستن مثلا زنگ بزنه بگه مریض شدم حتما شب باید باهم بریم حالشو بپرسیم

حواست باشه شاید از حسودی میخواد زندگیت و بهم بزنه با شوهرت صحبت کن بگو خودت بذار جای من پسر خاله یا ...

قبلا هم گفتم بهش ولی خب میگه اون مثل خواهره منه و منو عارفه از اول هم همینجوری بودیم

میترسم شوهرم لج کنه  اخه خیلی صمیمی هستن مثلا زنگ بزنه بگه مریض شدم حتما شب باید باهم بریم حالش ...

زیادی وابسته است والله شوهر منم با دختر خاله هاش صمیمی هستن یکی شون هم همسن خودمه مجرده ولی پیغامی چیزی داره به گوشی من می فرسته فقط سر به سر هم میذارن از این حرفها نمی زنن

ببین عزیزم حرفای من شاید یکم متفاوت باشه اینجا فقط همه یک کلام از شما میشنون وشروع میکنن به حرف زدن و حرفاشون جز شک و تردید انداختن تو دل تو و تهمت زدن به کسی هیچی نداره تهشم جدا شدن ببخشید ولی من حس میکنم نی نی سایت خونه خراب کنه یه وقت فکر نکنی منظورم اینه سرتو بکن تو برفا نه ! میگی لاس زدن معمولا کسی لاس میزنه که دام پهن کرده باشه و بخواد جلب توجه کنه اگ قصد دختر دایی همسر شما این بوده خیلی راحت میتونسته قبل شما اینکارو بکنه چرا نکرده ؟ با وجود صمیمیتی که داشتن من حس میکنم بیشتر مثل خواهر و برادرن بله قبول دارم موقع ازدواج باید یه مسائلی رعایت بشه ولی واقعا خیلی کارها از عمد نیست این براش همون پسردایی بچگیه اینکه داره لاس میزنه یا قصدی داره یکم شاید بی انصافی باشه

تعلیم مده کم ذات را / کم ذات اگر بالا رود / گردن زند استاد را برای شادی روح دایی عزیزم یک صلوات میفرستین🖤 
قبلا هم گفتم بهش ولی خب میگه اون مثل خواهره منه و منو عارفه از اول هم همینجوری بودیم

گفتم بگو دوست داری منم با فامیلهامون انقدر دیگه صمیمی بشم ؟ بگو رابطه صمیمی با حرف عاشقانه فرق میکنه فقط داد و هوار نکن با منطق حرفت و بزن دلیل بیار مردها از جیغ زدن بدشون میاد

ببین عزیزم حرفای من شاید یکم متفاوت باشه اینجا فقط همه یک کلام از شما میشنون وشروع میکنن به حرف زدن ...

واقعا مرصی عزیزم ولی توی تمام پستایی ک شوهرم میزاره و منو تگ میکنه این استیکر رو کامنت میکنه  میدونی حسودیشو میفهمم

میترسم شوهرم لج کنه  اخه خیلی صمیمی هستن مثلا زنگ بزنه بگه مریض شدم حتما شب باید باهم بریم حالش ...

آره اگه شوهرت بفهمه که حساس شدی اینو برات یه نقطه ضعف میکنه،گاهی که میخواد لجتو دربیاره با اون صمیمی تر میشه،پس اصلا به روی خودت نیار نزار کسی بفهمه که بدت از این حرکات میاد،با سیاست شوهرتو ازش دور کن،اگه میدونی واقعا رابطشون مثل خواهربرادریه و هیچ اتفاقی نمیوفته حساس نشو،وگرنه،با سیاست شوهرتو ازش دور کن.

واقعا مرصی عزیزم ولی توی تمام پستایی ک شوهرم میزاره و منو تگ میکنه این استیکر رو کامنت میکنه   ...

چی بگم من چون خودم با پسر دایی و عموهام خیلی صمیمی ام راستشو بخوای فاز حسادت این چیزا رو خیلی درک نمیکنم اخه شاید فکر میکنی که حسودی میکنه خب چرا باید حسودی کنه؟

تعلیم مده کم ذات را / کم ذات اگر بالا رود / گردن زند استاد را برای شادی روح دایی عزیزم یک صلوات میفرستین🖤 
  باش امشب باهاش حرف میزنم میگم

مواظب باش اجی

اصلا نزار بهش نزدیک بشه کرمشو ریخت تو دیگه تامام 

غلط بکنه میخواد با همسرت بره سینما

نزارش واه واه سینما کم کم رستوران بعد مسافرت

نزار عفریته است اجی 

💕 اللهم صل علی محمد وال محمد 💕
چی بگم من چون خودم با پسر دایی و عموهام خیلی صمیمی ام راستشو بخوای فاز حسادت این چیزا رو خیلی درک نم ...

شاید چون تا الان مجرد بوده و این ک خب نمیدونم

2706