2733
2739
عنوان

شباهت جنین اهدایی به پدر مادر

30389 بازدید | 133 پست

خانما کسی با جنین اهدایی بچه به دنیا اومده از نظر شباهت  چجوری شده پشیمون نشدین از گرفتن جنین اهدایی خواهش میکنم اگر نجربه دارین راهنمایی کنید اروم بشم 

زمان هایی فرا میرسد که تصورمیکنی همه چیز به پایان رسیده است  اما خیلی غیر منتظره خدا معجزه اش رو نشانت  میدهدالهی این لحظه نصیب تک تکتون بشه     

عزیزم معمولا یه جنین به شما میدن که شباهت با پدر و مادر اون داشته باشید 

بعدشم بچه که اولش شباهتش پیدا نیس 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا بچه من که خودم باردار شدم اصلا شبیه من و باباش نیست بچه میتونه تا چند نسل قبل هم ارث ببره و شبیه اونا باشن

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست

من میخوام جنین اهدایی بگیرم خیلی استرس دارم که بعدا پشیمون بشم یا دوستش نداشته باشم حسرت بخورم که ایکاش با همون چند تا تخمک خودم جای جنین اسپرم اهدایی میگرفتم بچه دار میشدم 

زمان هایی فرا میرسد که تصورمیکنی همه چیز به پایان رسیده است  اما خیلی غیر منتظره خدا معجزه اش رو نشانت  میدهدالهی این لحظه نصیب تک تکتون بشه     

جنین اهدایی رو نمی دونم 

اما دیدم بچه ای که از نوزادی به فرزندی گرفته شده بعدا که بزرگتر میشه شباهت ظاهریش به پدر یا مادرش خیلی نزدیکه 

هستن بچه هایی که با اینکه از پدر و مادر اصلی هستن اما شبیه پدربزرگ یا دایی و عمو عمه شده ظاهرشون

2738
من میخوام جنین اهدایی بگیرم خیلی استرس دارم که بعدا پشیمون بشم یا دوستش نداشته باشم حسرت بخورم که ای ...

اسپرم اهدایی مگه هست؟ اخه شنیدم مراجع بعضیاشون میگن حرامه بخاطر بحث محرم و نامحرم 

عزیزم معمولا یه جنین به شما میدن که شباهت با پدر و مادر اون داشته باشید  بعدشم بچه که اولش شبا ...

نه  من از مرکز مام میخوام بگیرم گفتن اصلا به ظاهر توجه نمیکنن مرکز سارا هم همین و میگفت

نه  من از مرکز مام میخوام بگیرم گفتن اصلا به ظاهر توجه نمیکنن مرکز سارا هم همین و میگفت

یعنی مشخص نیست اون جنین مال کیه؟پدر ومادر اصلیشو بهتون نشون نمیدن؟

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑
2706