2737
2739

به نظرم بیشترش غریزه س 

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اکثر اوقات تو خونه صدای خنده ست

تو خونه ای که بچه باشه غیبت نیست

چون همه سرگرم بچه میشن

پر از لذت و شادیه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738

الان دعوا میشه یسری میگن خوبه یسری میگن بده

نظر شخصیم اینه سختی داره ولی به شیرینیاش می ارزه 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦

مزیتش رو نمیدونم، ولی حال دلت خوبه وقتی بی هیچ دلیلی عاشق یکی دیگه میشی، زندگیت هدف میگیره، دوباره بچه میشی و هر ثانیه ثانیه باهاش بزرگ میشی 

ولی شب بیداری و استرس و نخوابی و..... اینها رو  داره، با این حال از نظر من شیرینه 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘

وقتی تصمیم میگیری بچه دار شی باید همه جوانب و در نظر بگیری ن اینکه دو سال بعد طلاق و طلاق کشی این بچه بیگناه هم بسوزه و بسازه

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚

من با آوردن بچه زندگیم ۱۸۰درجه تغییر کرد البته برای همه نمیشه یه جور نسخه پیچید ولی در مورد من معجزه کرد ،الان که دومی رو هم باردار هستم بازم بهتر از قبل شدیم ...

دخترم پناه منه،پسرم آرامشم،همسرم تکیه گاهم....👨‍👩‍👧‍👦
2706