2733
2739
سلام دوستان عزیزم
به من گفتن نباید کلا ترشیجات بخورم در دوران شیردهی
آیا درسته که من حتی لیمو ترش هم نمیتونم بخورم
به جز سیر و پیاز و کلم چه چیز هایی نباید خورد
ممنونم از راهنماییتون
سلام این حرفها مال قدیمیهاست به منم میگفتن ولی اصلا پایه و اساس علمی نداره کوچولوت اگر به چیزی حساسیت داشته باشه نشون میده. بدون هیچ نگرانی هرچی دلت خواست بخور اگر بخوای غذایی رو از سبد غذاییت حذفکنی بچه طعم غذا رو دیگه نمی پذیره و مشکلاتت تازه شروع میشه. سعی کن توی ماههای اول همراه غذات زیره استفاده کنی تا اگر نفخی هم داره به شیرت نرسه در ضمن شیرت رو هم زیاد میکنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا نمی توانی بخوری
شما هر چی دوست داشتی می تونی بخوری
فقط غذاهایی که نفاخ هستند مثل حبوبات باعث نفخ برای نی نی میشه که توچند ماه اول بهتره محدود بشه و گرنه بقیه مواد غذایی هیچ مشکلی ندارن فقط ممکنه سیر و پیاز و ... باعث بشه یه کمی شیر بودار بشه و بعضی از بچه ها نه همه اونها بد بخورن که اینم فقط چند ساعت طول می کشه
رازیانه هم شیر رو زیاد می کنه هم نفخ رو از بین می بره هر روز استفاده کن تا نی نی از آب و گل دربیاد و بتونی همه چی بخوری
2731
دکترم به من می گفت سیر و پیاز و ادویه جات نخور به جز اینا هر چی دلت می خواد بخور و هیچ مشکلی نداره
سبر و پیاز شبر رو بد بو می کنه و ادویه به علت محرک بودنش باعث می شه بچه ناآروم شه و ااوبش به هم بریزه هم اینکه باعث آلرژی می شه ...
تو خوردن حبوبات هم رعایت کن قبل از پختن آبشو چند بار عوض کن و بجوشون که نفخش برطرف شه
فقط غذاهای نفاخ نخور یا حتما پشتش نبات و عرق نعنا بخور . سیر و پیاز هم نخور که بد مزه و بد بو نشه . لیمو ترش خیلی شیر را زیاد هم میکنه و خیلی هم خوبه . دکتر نوزاد من میگفت ببین خوردن چه چیزی اول تو را اذیت میکنه . چون اون چیزی که تو را اذیت میکنه مطمئنا نوزادت را هم ناراحت میکنه