2733
2734

سلام خانم

من موهامو عيد شرابي كردم 

الان كاملا عسلي تيره شده

ميخام روشن كنم با سه صفر 

اصلا ميشه 

چون خيلي بلنده اصلا نميخام دكلره كنم 

موهامم نازكه نميخام اسيب ببينه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من موهام نصفش دکلره پایه 9 است نصفش موهای خودمه. حالا میخوام مشکی پر کلاغی بزارم. باید چه جوری خودم ...

سلام عزیزم پرکلاغی ای که تناژ آبی یا بنفش خاص داشته باشه نیاز به فرمول و تکنیک خاصی داره و واقعا خودتون نمیتونید درش بیارید

من رنگ کارم اگه خواستید میتونید بیاید سالن براتون درمیارم

چون نی نی سایتی هستین خییییلی کم ازتون میگیرم

سلام عزيزم من ميخوام موهامو مشكي كنم اما گفتن نكن بعد پاك نميشه ارايشگر گف ان2بگبر قهوايي سوخته رو ...

عزیزم رنگ موی مشکی و شرابی رو من با مواد کاملا گیاهی پاک میکنم طوریکه بعد از پاک کردن موهاتون فوق العاده تقویت و براق میشه

دوره ی تخصصی رنگ مو در ایتالیا دیدم

من چند وقت پیش رنگ و مش کردم تو آرایشگاه نمی دونم چی استفاده کرده که موهام داغون شده عین موکت شده و ...

گیتی جون من مواد احیا از ایتالیا آوردم خیییلی خوبه روی موی مشتری هاییم که موهاشون پودر میشده استفاده کردم جواب داده 

دورش سه جلسس هر جلسه اگه موهات بلند و پر باشه میشه ۷۰ هزار تومن

اگه خواستی بگو برات آدرس سالن بفرستم

سلام من موهامو قبلا دودی زیتونی کردم الان قهوه ای شده و چون رشد موهام خیلی کمه خیلی طول میکشه تا مشکی خودم دربیاد حالا میخوام مشکی کنم رنگی ک ب قرمزی نزنه و بعدا رنگ قهوه ایه زیرش درنیاد شماره چند بذارم الان رنگ نوباراکس شماره یک گرفتم بذارم یا ن؟چون شاید یکسال دیگه بخوام رنگ روشن بذارم

هرچی خواهشه دله نه اون میشه هرچی که خدا بخواد همون میشه...خدایاشکرت  

سلام 

من موهایم خیلی کم پشت هست. الان عروسی یکی از نزدیکان هست. موهایم رو چه رنگی بکنم که هم زیاد آسیب نبینه هم کم پشتی اش رو نشون نده

یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبيم        دولت صحبت آن مونس جان،  ما را بس

سلااام دوستان

من موهای خودم مشکیه ولی دو بار رنگ گذاشته بودم پایین موهامو 

دقیق یادم نیس تو مایه های قرمز بود که رو موهای من قهوه ای شده بود تقریبا....

الان میخوام قهوه ای روشن شه خیلی برام مهم نیس کامل رنگ بگیره بیشتر واسه اینکه از حالت مشکی در بیاد و به قهوه ای بزنه....خیلیم اطلاعات ندارم ممنون میشم کمک کنین

چون نمیخوام تیره باشه وقتی رنگ قرمز رو موهام تیره شده بود میترسم یه قهوه ای بذارم تیره تر شه!!

چه رنگی بزنم ؟!

2706