2733
2734
عنوان

درد و دل هاي يك مادر

188 بازدید | 29 پست

از وقتي زايمان كردم ي روز خوش نديدم تا الان اولش درگير زردي تا دو ماه و ازمايش و گريه هاي ريسه رفتنش بعدش نفخ و كار نكردن شكم بعدش ختنش ك دوباره ختنش كرد دكتر بيشرف حلالش نميكنم و بعد از اون غذا نخوردنش دير نشستنش و تا الان راه نميره و همش بي تاب و بيقراره همش گريه خسته شدم اكثر شبا با صداي گريه ي شديدش مثه جن زده ها بيدار ميشم خسته شدم چرا من نبايد از بچه داري لذت ببرم از اطرافيانم ك همش تيكه ميندازن و ملامت ميكنن چرا ضعيفه چرا نميخوره چرا راه نميره وووو

نميدونم بايد چيكار كنم نميدونم روزگار كي ميخواد روي خوش زندگي و بهم نشون بده ده سال از سنم بزرگتر شدم

و الان هم ميگن لوزه هاش خستم از خودم ناشكر نيستم ولي خيلي تو بچه داري اذيت شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیز ان شاالله درست میشه بعد هر سختی آسانیس

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

عزیز خییییییییییییییلی درکت میکنم.

منم اذیت شدم.

کفاره ی گناهامونه ان شاالله

اگه دوست داری کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوع :شکر در سختی رو گوش بده، آرومت میکنه ان شاءالله آدرس کانالشون تو امضامهست 

تو پیام رسان ایتا هم کانال دارند 

یا علی 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

منم مث توام

روزیکه از شیر گرفتمش شبش که تا صبح خواب بودم و برای شیر شب بیدار نشده بودم انننقددر خوشحال بودم که نگو

من تا دوسال هر نیم ساعت شبا کوک بودم

تو شهر غریبم بودم همه موهام سفید شد

الان دخترم۴سالو ۴ماهشه خداروشکر خیلی بهتر شده

ولی اینو بدون ک دردسرای بچه ها هیچوقت تموم نمیشه فقط نوعش عوض میشه

2740

واقعا ک خدا بهت صبر بده توکل بخدا کن همیشه ک ایجور نمیمونه عزیرم باغصه خوردن چیزی درست نمیشه حی خودت اذیت میشی بقران فایده نداره غصه نخور آدم  تا ابد ک ایجور نمیمونه 

درکت میکنم منم سر بچه ی دومم خیلی خیلی اذیت شدم،یه سری مشکلاتش الانم ادامه داره،۸ ساله شه ولی م ...

دمت گرم

ولی من اگه تو خواب شبمم ببینم باردارم از خواب بیدار ننیشم دیگه

بهت حق میدم و واقعا درکت میکنم منم اولش درگیر زردیش بودم بعدکولیکش حالاهم درست غذانخوردنش ولاغریش..دعامیکنم خدابه جفتمون صبر بده

همیشه برای ماندن دلیل هست..وبرای رفتن بهانه..
بخدا هميشه شكر گزارم

بله ،برای اینکه راحت تر تحمل کنی 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2706