2733
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526011 بازدید | 57082 پست
دوتا بند انگشت هویج یا سیب میتونی بپزی  بعد له کن با شیر خودت یا شیرخشک آب گرفته شده  بر ...

واقعا پسرم الان چهارماه و6روزشه به نظرت بدم این زودنیست براش 

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
واقعا پسرم الان چهارماه و6روزشه به نظرت بدم این زودنیست براش 

دختر منم هم سن پسر شماست چون وزنش کم بود دکترش گفت شروع کنم غذای کمکی 

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دختر منم هم سن پسر شماست چون وزنش کم بود دکترش گفت شروع کنم غذای کمکی 

جدی چندکیلودخترت مگه دکترگفت اولش چی بدی چجوری بدی چقدبدی چندوعده بده ببخشیدزیادشد😂😂من شیرم کمه سیرنمیشه همش نق میزنه

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
جدی چندکیلودخترت مگه دکترگفت اولش چی بدی چجوری بدی چقدبدی چندوعده بده ببخشیدزیادشد😂😂من شیرم کمه سی ...

عزیزم دختر من ۶ کیلو ۱۵۰ گرم هست گفت وزنش یه کیلو کمه گفت اول فرنی بده بعد هفته بعد حریره بادام یه دفترچه داد گفت از روی اون بده اما نمیدونم چرا زیاد   اون دفترچه برام مهم نیست دوست دارم تجربه بقیه رو استفاده کنم 😁

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
2728
راستی خانمی گفتی پوشک دائمی یکتااستفاده میکنی چجوریه میشه توضیح بدی وایاراضی هستی؟

پوشک داره که باید توش پد بذاری روی پد هم محافظ میذاری برای اگر که پی پی کنه بندازی دور

توی توضیحاتش نوشته بود تا 6 ساعت نگه میداره ولی بیشتر وقتا برای من تا 3 ساعت هم جواب نمیده. الان کردمش دو ساعته. من تا کثیف میشه میدم شوهرم میشورتشون. خوبیش برای این هست که پارچش برای پوستشون خوب هست و توی هزینه ها خیلیییی صرفه جویی میشه. وقتی هم شب میشه و میخواد دیگه بخوابه بک بار مصرف براش میبندم که تا صبح که عوضش نمیکنم پس نده. ولی معمولا پس میزنه و تقریبا هر روز لباسشویی روشنه. اگر حوصلت میشه بشوری خوبه مخصوصا پی پی

2738
پسر منم همينطوره پشت سرشم عرق ميكنه ولي سخته همش لباس عوض كني اخه

من روزی ۲،۳بار عوض میکنم. راحته که😁 از بس آستینای لباسشو میکنه تو دهنش و پر تف میکنه همه جا رو. همیشه لباساش خیسه😣😬

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
نه اگه بدنت آمادگی داره خیلی خطرناکه  من بعد زایمان اولم طبیعی بودم ناخواسته باردار شدم  ...

نه همچين آماده نيستم دوسال طول كشيد باردار شم

اما سعي ميكنم يه روشي داشته باشم

مرا هزار اميد است و هر هزار تويي👨‍👩‍👧
من دیدم باسرنگ سخته الان باقاشق بهش میدم مثل غذا

واسه من جواب نداد متاسفانه

اوج بيحاليش توو واكسن كه نا نداشت ميذاشتم دهنش باز نگرفت

همون ميدوشم تا موقع كمكيش

اونموقع شايد كمتر شير خودمو بخواد

سلام مامانا خوبین؟؟؟ شما ناخون های بچه هاتون چطوری کوتاه میکنین؟؟ من همیشه شوهرم ناخونای هیراد رو ک ...

كار خيلي سختيه اما با قيچي كوچولو كه توو ست ناهنگيرشه بگير

منم چندباري سوتي دادم دلم ريش شده،يادميگيريم بالاخره

بانوجان به من گفتن بيا براي تزريق واكسن آسترازنكا! بنظرتون چكار كنم؟😫😐

سلام گلم

اگر انجام میدی فقط فاز دوم رو حداقل دوماه تا سه ماه بعد تزریق کن!

چون اکثرا یکماه بعد تزریق میکنن،ایمنی ۶۰٪ میده

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
نه همچين آماده نيستم دوسال طول كشيد باردار شم اما سعي ميكنم يه روشي داشته باشم

دوست منم حدود دوسال طول کشید که بچه ی اولشو رو باردار شد

فکر می کرد بچه ی بعدی رو هم با دکتر رفتن و دارو حوردن باردار میشه، بخاطر همین سفت و سخت جلوگیری نمیکردی

از قضا پچش پنج ماهه بود که دید باردار شده خخخخ

2706