2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526011 بازدید | 57082 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم خوبی ؟ منم اب میدادم روزی یه بار اونم چن ۳۰ سی سی تجربه نداشتم به حرف چن نفر تو اطرافم &n ...

هردکتری واسه خودش یه تزی میدی

قدیمامیگن اگرب بچه اب ندی دورازجون کور میشه

متخصص اطفال میگه اب بده دکترای بهداشت میگن اب بده چون طبع شیر گرمه طفلیا تشنه شون میشه 🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

هردکتری واسه خودش یه تزی میدی قدیمامیگن اگرب بچه اب ندی دورازجون کور میشه متخصص اطفال میگه اب بده ...

دقیقن هر دمتری یه تز میده دکتر دختر منم فوق تخصص اطفال هستش خیلی هم معروفه اما میگه نده خودمم گیج شدم 

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
2728

دختر من چون وزنش نهصد گرم کمتره گفتن غذای کمکی شروع کنم اما من بلد نیستم فرنی چطوری با چه نقدار اب و شکر و شیر لطفا یادم بدید 

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
خيليييي ها غزل😂😂😂اين چه كرميه منم به ذهنم اومد از اولين ليمو ترش خوردنش فيلم بگيرم😝😝😝😂😂😂😂 ...

😂😂😂😂هممون فیلم بگیریم. من قبلا مجرد بودم تو اینستا دیدم به بچشون لیمو ترش میدادن فیلم میگرفتن، با خودم گفتم اگه یه روز بچه دار شم حتما همین کارو میکنم😝😝😂

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
آب جوشيده بدي حتماها

اب معدنی خوب نیست؟ یا تصفیه؟😥😥😥

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

@sarajun69   سایت نی نی بازار خوبه؟؟ یه بار گفتی خرید کردی ازش. میخاستم برای هیراد لباس و بادی آستین کوتاه بخرم هوا خیلی گرم شده😣لباساش اکثرا آستین بلندن

بعد پرداختش چجوریه؟ بیارن دم در میشه کارت کشید؟ یا از قبل باید آنلاین پرداخت کنی؟ چون رمز دوم ندارم

اگه سایتی برای لباس بزرگسال هم میشناسی معرفی کن🤭🤭 لعنت به این کرونا و قرنطینه😢

2738
@sarajun69   سایت نی نی بازار خوبه؟؟ یه بار گفتی خرید کردی ازش. میخاستم برای هیراد لباس و باد ...

اره من ازش خريدم يك هفته قبل از عيد،يكمم تخفيف گذاشته بودن اون موقع

پرداختش آنلاينه

راضي بودم از جنس كاراش

راستي آستين كوتاه ميپوشي به هيراد؟اخه من از ترس پشه و كلا حشرات ميترسم همش آستين بلند با شلوار ميخرم واسه خونه ش،بدنشون هم خيلي نرم و حساسه هنوز

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
@sarajun69   سایت نی نی بازار خوبه؟؟ یه بار گفتی خرید کردی ازش. میخاستم برای هیراد لباس و باد ...

سايت نازدونه هم خوبه اونم ببين

برا خودم ديگه هيچي..كلا خودمو يادم رفته

سلام زهرا جون خوبي؟ني ني نازت خوبه؟ خوش اومدي اتفاقا چند روز پيش به فكرت بودم كه نيستي

فدات خوبم خداروشکر پسرمم خوبه سلامت باشی .قربونت😍

تو چه طوری؟پسر گلت بهتره؟

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
فدات خوبم خداروشکر پسرمم خوبه سلامت باشی .قربونت😍 تو چه طوری؟پسر گلت بهتره؟

خدا رو شكر كه خوبين😍

الان چند وقتش شده گل پسري؟

ما هم شكر خدا خوبيم ممنون🌹🌹

2706