2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526029 بازدید | 57082 پست
دیگه نمیتونم برم بیرون .اگه دردم نگرفتم همون هفته چهل .شوهرم نمیبرتم باتاکسی هم نمیزاره😃میگه الکیه ...

نگران نباش،همچین رو سر ببرتت😂😂خودت بمونی!

دیگه وقتی گل گاوزبون دم میکنی میخوری منتظر انقباضاتم باش

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
دیگه وستای پیاده روی احساس میکردم یه چیز سنگین رو لگن و مثانمه فشار میاره

اره تجربه کردم میدونم چی میگی، بعدش دیگه نمیتونستم تکون بخورم

به آنهایی که «قدردان» بودنت نیستند؛ نبودنت را هدیه کن...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیسه پاره میشه،درد شروع میشه😄 بچه با بندناف بهت وصله پس هنوز اکسیژن رو از تو میگیره پس نگرانش نباش ...

عه خب خداروشکر خیالم راحت شد😊😊مرسی از راهنماییت

خدایا بخاطر دوتا فرشته کوچولویی که بهم دادی ممنونتم😍😍😍
2731
نگران نباش،همچین رو سر ببرتت😂😂خودت بمونی! دیگه وقتی گل گاوزبون دم میکنی میخوری منتظر انقباضاتم با ...

عه .شایدم علتش همینه هااا .نمیشه روزی دوبار بخورم😁😂

البته ماما بهم گف گل گاو زبون بخور برا استرست خوبه

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
اره تجربه کردم میدونم چی میگی، بعدش دیگه نمیتونستم تکون بخورم

دیگه همه از دستم کلافه شدن 😅

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
گروه تو تل نداری؟

داریم عزیزم ولی رسپینا باید آدرسشو بهت بده

میترسم کیسه اب پاره بشه.😬😬ادم با درد بره بیمارستان خیالش راحتتره تا اونجوری بری

نه عزیزم اصلا نگران نباش قرار نیست اتفاقی بیفته، کلا استرس رو دور کن از خودت با ارامش بری بهتر از همه این حالتاس ک گفتی 

به آنهایی که «قدردان» بودنت نیستند؛ نبودنت را هدیه کن...!
2740

[QUOTE=166932440]نه عزیزم اصلا نگران نباش قرار نیست اتفاقی بیفته، کلا استرس رو دور کن از خودت با ارامش بری بهتر از هم ...[/QUمرسی عزیزم چشم سعی میکنیم .از مامان نهال خبری نیس درداش اروم شدن؟؟

خدایا بخاطر دوتا فرشته کوچولویی که بهم دادی ممنونتم😍😍😍
نی نی چطوره؟  کم پيدايي خانوم 😍 😍 😍

قربونت برم نی نی هم خوبه نی نی تو چطوره 😍 هستم چند وقته درگیریم بیشتر شده کارای خونه و ....🤯

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
عزیزم قدمش خیره انشالله  خداخیرش بده دوست خوبم فدرا جون @فدرابانو     ک گفتن جای ...

ناز گلی نی نی نازت مبارک شرمنده چند روز نبودم تو سایت عکس نی نیتو بفرس😍😘

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
مهرسا جون الان ک اومدی ب من میگی حالم خوبه میام سایت  اینجا ک شما حسابی از سزارینت راضی بودی و ...

ایشلا همیشه خوب باشی عزیزم .من عملم خیلی خوب بود بعد از عمل درد نداشتم فقط تا شبش خیلی خواب آلود بودم ولی مشکل اینه کل بدنم درد داره استخون درد داغونم کرده . شنیدم موقع سزارین چون شکم پاره میشه هوا میره داخل شکم این دردا میاد سراغمون☹

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد
2706