2733
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526028 بازدید | 57082 پست
بله عزیزم نگران نباش اون بخاطر فشار زایمان هست ب مرور خوب میشه

مرسی عزیزم 

اما حالم بده صبی زنگ زدن از بهداشت گفتن باید از تیرویید و تکرار کنیم 

حالا اشتباهی تو جواب از ب دخترم زدن نارس میشه بخاطر نارس گفتن تیرویید داری 

اذیت میکنن دختر من دو ماه و نه ماهشه اصلا انگار اون بچه آرومو بردن یکی  دیگه آوردن انقدر بهونه ...

ممنون عزیزم که جواب دادی ❤پس به قول گل نهال دهنم اسفالته🥴🥴

پسرم👨‍ودخترم👶دنیای من وهمسرم👨‍👩‍👧‍👦خدایا شکرت به خاطر فرشته های زندگیم😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم  اما حالم بده صبی زنگ زدن از بهداشت گفتن باید از تیرویید و تکرار کنیم  حال ...

انشاا.... ک چیزی نیست عزیزم. دخترت بستری بوده بیمارستان؟ 

چند هفته دنیا اومد؟ 

به آنهایی که «قدردان» بودنت نیستند؛ نبودنت را هدیه کن...!
انشاا.... ک چیزی نیست عزیزم. دخترت بستری بوده بیمارستان؟  چند هفته دنیا اومد؟

ن بستری نبود 39 هفته 

وزنشم 2950 بود 

بنطرت شیرخشک رو تیرویئد تاثیر بذاره 

امروز شیر نخورد درست 2بار شیرخشکش دادم کنار شیر خودم

2728
ممنون عزیزم که جواب دادی ❤پس به قول گل نهال دهنم اسفالته🥴🥴

نه عزیزم من دلداری الکی نمیدم.

ولی کارت سخت میشه باید خیلی مدیریت کنی، برا بچه بزرگتر وقت بزاری حوصله کنی بازی کنی باهاش، تو بازی با نینی اونم شریک کنی، میگم که پسرم 2سالشه تا ببینم ناراحته. میگم بیا پیش دادش بوسش کن نازش کن اونم قشنگ کارای منو تکرار میکنه خودشم تشویق میکنه، ولی کافیه حساسیت نشون بدم سریع واکنش نشون میده، البته جاهایی ک اوضاع خطری بشه یکیشونو از موقعیت دور میکنم سرشو گرم یچیز دیگه میکنم

ن بستری نبود 39 هفته  وزنشم 2950 بود  بنطرت شیرخشک رو تیرویئد تاثیر بذاره  امروز ش ...

نه عزیزم تاثیر نداره، فقط دارو میتونه موثر باشه برا همین پرسیدم بستری بوده یانه.خودت سابقه تیرویید داشتی؟ 

ن بستری نبود 39 هفته  وزنشم 2950 بود  بنطرت شیرخشک رو تیرویئد تاثیر بذاره  امروز ش ...

چرا تو جواب ازمایش زدن نارس؟ خب درستش میکردن. الان رو حساب نارس بودن گفتن تیرویید داره؟؟؟ اخه ربطی نداره که 

2740
چرا تو جواب ازمایش زدن نارس؟ خب درستش میکردن. الان رو حساب نارس بودن گفتن تیرویید داره؟؟؟ اخه ربطی ن ...

اره تو جواب ازمایش مشخصات دخترمو زدن نارس 

ب امید خدا فردا باید برم ازمایش و تکرار کنم واسشون میگم زدین نارس

حتمآ گلم ان شاءالله حاجت روایی همه، به حق این طفل کوچیک خدا نگاهی به بچه منم بکنه و دستمو خالی برن ...

الهی آمین

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
اره تو جواب ازمایش مشخصات دخترمو زدن نارس  ب امید خدا فردا باید برم ازمایش و تکرار کنم واسشون ...

اره حتما بگو،توکل بخدا انشاا... ک خطایی پیش اومده و دخترت هم جوابش منفی میشه دعا میکنم ک چیزیش نباشه عزیزم بد ب دلت راه نده

هیچی دیگه کلا از دستت داغونیم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

😁😅

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
2706