2733
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526028 بازدید | 57082 پست
اره عزیزم چند بار تعریف کردم از ۴سانت زدن فک کنم دقیق یادم نیس ولی از صب دردام شروع شد ولی خیلی شدید ...

من به دکترم گفتم گفت که اگ بخوای برات انجام میدم ولی پیشنهاد میکنم انجام نده چون زایمانت طولانی میشه منصرفم کرد

من خیلی میترسم میشه بگی دردات در چه حد بود؟؟؟

خیلی درد داشتی؟؟

بعد بی حسی میتونسنی زور بزنی برا دنیا اومدن بچه؟؟؟

اذیت نشدی؟؟

میگن بعدش نباید سرتو تا ۱۲ ساعت تکون بدی راسته؟؟؟

میگن سردر بدی بعدش میگیری راسته؟؟؟؟

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
دوستای خوبم ممنون بابت تبریکات قشنگتون . ببخشید که نمیتونم تک تک جواب محبتاتون رو بدم راستش همش خواب ...

کاش الان یکی از این داروها بمن بزنن همش خوابم بیاد 😂

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۷۰۰بود موقع تولد  امروز با لباس پوشک ۳۲۰۰

شکر خدا رشد بچه ت خوب بوده که دکتر برا خودش گفته بچه تو ماههای اول ماهی 1کیلو اضافه کنه خیلی خوبه.. ببخشید ولی حیفه وقتی خودت میتونی شیر بدی، به بچه شیر خشک بدی. سعی کن شیر خودت رو تقویت کنی. چون با هر درجه شیر خشک که به بچه میدی از اونور شیر خودت کم میشه. من بچه اولم رو فقط شیر خودم رو دادم. بچه دومم چون سینه م زخم شد و نتونستم شیر بدم و هی دکترا گفتن وزنش کمه شیر خشک دادم شیر خودم کم شد و رشد بچه هم اصلا خوب نشد. الان فقط از خدا میخوام بتونم بچه م رو شیر بدم. 

مامانای گل کسی تو زایمان طبیعی از پمم درد استفاده کرده؟؟

اصلا پمپ درد واسه زایمان طبیعیه یا سزارین؟؟؟

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
2728
ما اتفاقا به یادت بودیم. من همیشه براتون دعا میکردم. موقع شیردادن به دختر گلت برای ماهم دعا کن.

حتما عزیزم انشااله ی زایمان راحت در پیش داری نینی رو هم صحیح و سالم و خوشمل بغل میکنی

خدا جون هدیه تو ازم گرفتی راضیم به رضای خودت فقط بهم قدرت تحملش بده و یه نی نی ناز دیگه هم برام بفرس تا دلمو آروم کنه .خدا جون ممنونم که باز بهم نینی دادی خودت مراقبش باش.خاله ها میشه لطفا برای سلامتی نینیم ی صلوات مهمونم کنین
جدی میگی؟  عزیز دلم 😍 😍 😍 😍 خب وزنش چطور بود مشکلی که نداشت؟  خداروشکر الان حالش خوب ...

وزنش هم خوب بود چون من دیابتی هستم

الانم نازگلم صحیح و سالم کنارمه خداروشکر

اسمشم مهرسانا هس

خدا جون هدیه تو ازم گرفتی راضیم به رضای خودت فقط بهم قدرت تحملش بده و یه نی نی ناز دیگه هم برام بفرس تا دلمو آروم کنه .خدا جون ممنونم که باز بهم نینی دادی خودت مراقبش باش.خاله ها میشه لطفا برای سلامتی نینیم ی صلوات مهمونم کنین

آدم‌ها را مهمان کنید

مهمان یک دل خوش

یک احوالــپرسی ساده و بی‌قضاوت

آدم‌ها را مهمان کنید..

به دوست داشتن

به لبخندی...

این مهمانی به زندگیـتان برکت می‌دهد ...💞

سلام صبحتون ب عشق🌺🌺🌺

2740
مامانای گل کسی تو زایمان طبیعی از پمم درد استفاده کرده؟؟ اصلا پمپ درد واسه زایمان طبیعیه یا سزارین؟ ...

برای بعد سزارینه. طبیعی دیگه بعد زایمان درد نداری که بخوای پمپ درد استفاده کنی.

بعداز غذا نصف استکان عرق زنیان  به بچه هم پدی لاکت و کولیکز بدی تا حدودی کمک میکنه ب دلدرداش ...

پدی لاکت و کولیکزم میدادم ولی باز عصرا اذیت میشد. ولی وقتی تو غذا مراعات میکردم خیلی آرومتر میشد.بعدش اینکه شما لاغر هستید بخواید مراعاتم بکنید دیگه خیلی ضعیفتر میشید اما من کوه چربی تا یه سال هم تو غذا مراعات کنم چیزی نمیشه. هم اینکه من به خواب حساسم حاضرم یه روز غذا نخورم اما شب بتونم دو سه ساعت پیوسته بخوابم.نمیدونم کولیک دخترت تا چه حد بود دختر من تا دوماهگیش سشوار و جاروبرقی وسط بود با صدای اون میخوابید.

مرسي عزيزم اينكارا رو ميكنم اروم ميشه ميذارم سر جاش باز همون اش و همون كاسه! خودم بعد غذا زنيان و ...

پستونکو امتحان نکردید. شیر که دادید سیر شد پستونک بذارید دهنش بعد دو ساعت دوباره بهش شیر بدید. من شبایی که نمیخوابیدم اصلا شیر نداشتم که بدم. 

ماماناي گل

اخرين سونو رو چن هفته بايد بديم 

من الان ٣٦ هفته و چها روزمه اما دكترم ميگه كلا ديگه سونو لازم نيست 

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
من ۳۸ هفته و دو روز میرم سونو که بعدش هم دکتر تاریخ سزارین مشخص بکنه.

عزيزم ميشه بدون نامه دكتر برم ؟ همينجوري خودم برم سونو انجام ميدن ؟

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
2706