2752
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526541 بازدید | 57082 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم طبیعی روترجیح میدم امادکترگفت اگه تاچهل هفته زایمان نکنی وزنش میره بالاطبیعی براتون عوارض داره س ...

عزیزم وزنش چقدره الان؟؟

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2731
بگیر بخواااب اون جوجوت بیاد حسرت خواب داریا الان من از ۵ بیدارم شیر میدم  غر میزنه  روپامه ...

ني ني من چند شبه بكوووووب از سر شب تا خوده خوده صبح بيداره به خودش ميپيچه و ناله ميكنه

داغوووون شدم داغووووون

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
ني ني من چند شبه بكوووووب از سر شب تا خوده خوده صبح بيداره به خودش ميپيچه و ناله ميكنه داغوووون شدم ...

طفلی بچه دلپیچه داره بررای کولیکه ببرش دکتر براش دارو بده. روغن بنفشه ای که پگاه گفتش هم امتحان کن.

من هم هفته شمام دقیقا تا تیکرت میبینم هی سوال میکنم ازت من حرکات بچم خیلی آرومه دیوونم کرده به دکتر ...

اشكال نداره عزيزم سوالي داري بپرس

منم موقع دراز كشيدن حس ميكنم اما يوقتايي كه نشستم هم محكم حس ميكنم...من فك كنم خلفي باشم...بعدم مهم حركتشه نه اينكه توو چه حالتي باشه...شايد كلأ مدلش آرومه خواهر شوهر من ميگفت بچم كلأ خواب بود توو كل بارداري دوبار تكونشو حس كرده...دخترشم بدنيا اومد كلأ آروم بود و خواب

نگران نشو باز از دكترت بپرس

مرا هزار اميد است و هر هزار تويي👨‍👩‍👧
ني ني من چند شبه بكوووووب از سر شب تا خوده خوده صبح بيداره به خودش ميپيچه و ناله ميكنه داغوووون شدم ...

الان گیس اون مادرشوهرتو باید بکشی هی گفت بخوربخور کجاست 😠😠😠

انشالا خوابت همین روزا تعبیر بخیر بشه ساراجون  دارم منفجر میشم دیگه 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️خیلی سختمه

انشالله

مث ما وارد پروسه يبوست و كوليك و .. ميشي😅

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜