2733
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526029 بازدید | 57082 پست
چ خوب😁من مامانم همش استرس لباس تنش کردن داره😂😂شیر خشک باید بخری یا همونجا دارن؟؟ کلا چقدر طول می ...

نه پرستار آورد داد بهمون 

من ٨/٤٠ رفتم اتاق عمل

٩ بي حسي رو زد دكتر بيهوشي

٩/١٥ ني ني بدنيا اومد

بعدشم تا بخيه زدن و ريكاوري رفتم حدود ١٠/٣٠ يا ١٠/٤٥ بود اومدم تو بخش

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اي كساني كه هنوز زايمان نكرديد

قدر بدونيد و خووووب بخوابيد

ني ني من ديشب از ١١ تا خودهههه صبح بكوب بيدار بود و ناآروم

دلدرداش شروع شده😓

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
چطورشدی عسل جان بهتری انشالله

سلام عزیزم خدارو شکر بهترم با دعای شما دوستان گلم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
2728
اي كساني كه هنوز زايمان نكرديد قدر بدونيد و خووووب بخوابيد ني ني من ديشب از ١١ تا خودهههه صبح بكوب ...

آخي اين دل دردا خيلي بده بيقرار ميكنه بچه رو...ايشالا خدا توان شب بيداري رو بده بهمون

مرا هزار اميد است و هر هزار تويي👨‍👩‍👧
اي كساني كه هنوز زايمان نكرديد قدر بدونيد و خووووب بخوابيد ني ني من ديشب از ١١ تا خودهههه صبح بكوب ...

ببین چیا خوردی بچرو بیقرار کردی دیگه .یازیاد دادیش شیزو اروغش نگرفتی رودلش موند .پسر منم فک میکردم استامینوفن دادم میخابه برعکس بیدار بود پوشکشو باز میزارم جیش میکنه  چندبارم ترکشش بمنو مامانم خورد 😅😅😅😅وای میسته تا عوضش میکنم پی پی جیششو میکنه

تو ک بچه سومته و هنوز خبری نیس نوبری والا 😜😁

نازگل جونم میگم زایمان سوم واقعا راحته یا نه؟اخه منم زایمان سوممه وخیلی میترسم

پسرم👨‍ودخترم👶دنیای من وهمسرم👨‍👩‍👧‍👦خدایا شکرت به خاطر فرشته های زندگیم😉
2740
نازگل جونم میگم زایمان سوم واقعا راحته یا نه؟اخه منم زایمان سوممه وخیلی میترسم

برا من خیلی بهتر از قبلی بودداخه من دومیم خیلی سخت بود 

برا این دستگاه تنس بهم وصل بود گ بنظرم عالی بود و خداروشکر پیشرفتم هم خوب بود نسبت ب زایمان قبلیم

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
سلام مامانا من دیروز زایمان کردم اونم از نوع طبیعی  و خیلی سخت.

عزیزمممم مبارکه😍😍😍😍😊😘به سلامتی

چرا سخت؟؟😥😥

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
نه پرستار آورد داد بهمون  من ٨/٤٠ رفتم اتاق عمل ٩ بي حسي رو زد دكتر بيهوشي ٩/١٥ ني ني بدنيا ...

خداروشکر چ زود بوده پس😁بعد از اون کی تونستی سر و گردنت تکون بدی و کی راه رفتی؟؟ راه رفتن سخت بود؟

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤