2752
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526541 بازدید | 57082 پست
انشالله.ولی ازمن بتو نصیحت سماه دیره تهش یماه برو دیگه بچه الان بیشتر میخابه درد کمتر حس میکنه .سماه ...

سه ماه؟ من كه نگفتم سه ماهه ميخوام ببرم ختنه

اتفاقا امروز دكتر اطفال بودم ازش پرسيدم گفت بعد دو ماه ديگه خيلي عجله داري بعد ٤٠ روزگي!

حالا موندم 

اخه خودمون ميخواستيم ٢٠-٣٠ روز ببريم

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
سه ماه؟ من كه نگفتم سه ماهه ميخوام ببرم ختنه اتفاقا امروز دكتر اطفال بودم ازش پرسيدم گفت بعد دو ماه ...

یعنی بنظرش زیر 40 درست نیست؟

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی بنظرش زیر 40 درست نیست؟

اره

تازه ميگفت جراحا ميگن بعد يك سال

ولي ما اطفالي ها اينجوري ميگيم

تو دلمون يجوري شد

اخه بعد ٤٠ روز بچه بيشتر اذيته

نميدونيم چكار كنيم

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2731
سه ماه؟ من كه نگفتم سه ماهه ميخوام ببرم ختنه اتفاقا امروز دكتر اطفال بودم ازش پرسيدم گفت بعد دو ماه ...

اع کدوم بود گفت خخخ بعد ۲۰ ببر خلاص راحت .بچت زردیش رفت مشکلی نداره ببر پسرم الان دوبار جیشش درد داشت الان خوب جیش میکنه بیشترم تو خواب میگن یروز اول سخته بعدش عادت میکنه

اره تازه ميگفت جراحا ميگن بعد يك سال ولي ما اطفالي ها اينجوري ميگيم تو دلمون يجوري شد اخه بعد ٤٠ ...

من خودمم نظرم‌ روی دوماه ب بعده

البته نظرمه با دکتری صحبت نکردم

تحقیقم نکردم هنوز 

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
اره تازه ميگفت جراحا ميگن بعد يك سال ولي ما اطفالي ها اينجوري ميگيم تو دلمون يجوري شد اخه بعد ٤٠ ...

نظرا متفاوته توواقوامتون چندروز ختنه میکنن مگه .برا ما که زیر یماه میکنن مشکلیم خدارو شکر نداشتن .

بعد یسال میگن حلقه سخته بخیه میکنن که سخته عفونت میگیره فلانه

سلام مامانا،ببخشید من سوالی برام پیش آمده،از کی نشانه های شیر داشتن ظاهر میشه؟بعد از بدنیا امدن بچه؟

مامانا میشه سوالمو جواب بدید

خدایا هزاران بار شکرت،برای نی نی های توی راه و تموم چشم انتظار های نی نی(اللهم صل علی محمد وال محمد)

دوستان كسي از اروميه هست كه تازه گي ها بيمارستان اذربايجان عمل بشه وضعيتش چطوره !؟؟؟لطفا جواب بدين🙏🏻🙏🏻🌹🌹

خدا خواست خوشبخترين باشم  گل هاي زندگي ام رو افريد 🌹A🌹A
من قبل زایمان فشار که میدادم یخرده ترشح داشت  وقتی زایمان کردم دیگه شیر داشتم  بعد زایما ...

اخه من ترشح اصلا ندارم،البته سینه هام بزرگ نیستن معمولی ،نگرانم اصلا شیر نداشته باشم

خدایا هزاران بار شکرت،برای نی نی های توی راه و تموم چشم انتظار های نی نی(اللهم صل علی محمد وال محمد)