2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526008 بازدید | 57082 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂 ریلکس؟؟؟کییی مننن؟؟قلبم تو دهنمه از استرس شبا تا صب بیدارم😑ولی کاری ازم ساخته نیس😣 انشالله عز ...

چه استرسی مرضیه 😂 😂 

بشین بابا 

بدتر از خودم خوبه بسلامتی دوتاتجربه ام داشتیا🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2731
مرضیه آخر نفهمیدم برنامه زایمانت چی شد؟  قرار شد هشتم بری ولی  زایمان طبیعی کنی؟

باور کن زهرا خودم هم نمیدونم 

ولی عمم گفت ک سزارینم میکنه 

اماروز مشخص تعیین نکرده چون قراره دوستش عملم کنه ولی گفت هشتم و‌نهم غیر قانونیه شاید دهم بشه 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
دیشب چی 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ همه هم دم زایمان دارن دهانه ها رو نرم میکنن

اووووف پس سر ما بی کلاه مونده 

من ک از ۴صب هم بیدارم😑

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
تا چقدر این دردا بود؟بعد از چقدر منظم و شدید شد؟چقدر بعدش زایمان کردی ؟ممنون لطف میکنی اگ‌جواب بدی&n ...

جمعه  پیش  اینجوری بودم  رفتم معاینه شدم گفتن یک سانت  بازی برو خونه دردات شدید شد بیا اومدم خونه دردام  کم شد 

دیگه گفتم نمیرم تا دردام  شروع بشه  سه شنبه وقت دکتر گرفتم رفتم مطبش بهش گفتم اینجوری بودم‌برام سونو بنویس  نکنه آب دور جنین کمه  گفت بیا اول معاینه ات کنم  تا معاینه کرد گفت چهارسانت بازی برو زایشگاه  دیگه ساعت دو رفتم مامای همرامم  بود دوباره معاینه ام کرد تا دردام شروع بشه  دیگه کم کم دردام شدید شد  خلاصه یک ونیم  ساعت بعدش زایمان کردم خودمم  باورم نمی شد بدون درد دهانه رحمم باز شده 

انشالله  برای همگی و شما هم آسون باشه و به سلامتی زایمان کنید 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
2738
😣😣 دلیلش چیه عزیزم؟ قنداق چ فایده ای داره؟؟ واقعا میخام بدونم. آخه حس میکنم بچه خیلی اذیت میشه اون ...

بیشنر بخاطر اینکه تو خاب نپره و یه سری اعتقادای قدیمی 

من خودم هم کلا میبندم چون تو فصل سرماییم بنظرم بد نیس 

اون دستمالی هم ک میگی اونم ما میبندیم ب پیشونی بچه جوری ک ب سرش فشار نیاد 

اخه اینجوری گفتی حس کردم ریلکسی😁😁😂 توکل بخدا عزیزم، تو که زایمان سومته ترست باید کمتر باشه، ما ب ...

اوه تازه اینکه سومیه ترسم بیشتره بخاطر ضعف بدنی ک دارم 

یا خدا 

توکلم بخداس خودش کمک همه بکنه کمک منم کنه 

فکر کنم وازلین فیروز هم بشه. نه؟  خودم میگم واسه لایه های گردنش که روی هم هستن باشه احتمالا. ا ...

وازلین به هر بچه نمیسازه. من به گردن دخترم زدم بدتر قرمز شد یه چیز افتضاح. بعد بهش کالاندولا زدم خوب شد

چه استرسی مرضیه 😂 😂  بشین بابا  بدتر از خودم خوبه بسلامتی دوتاتجربه ام داشتیا🤦‍♀️🤦‍♀ ...

زهرا اینقدر شبت ب فکر زایمانو ضعف بدنم و تحمل درد و سزارین و جای بقیه و درد بهد از عملو همش هستم ک قلبم تو حلقمه

باورت نمیشه چقدر استرس دارم 😣😢

2706