2752
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526541 بازدید | 57082 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پوشک سایز چنده .من یمارک یک زدم بزرگ بود پهناش . یه مارک دیگه یک گرفتم بهتر شد.سایزش بزرگع لابد برات

صفر مای بی بیبی میزدم کوچیکش بود پاش قرمز میکرد دیگه رفتم روی یک. از بغلاش پس میده نه از پشتش. پی پیش پهنه😂😂

من ٣٧ رفتم سونو ٣٢٧٠ بود ٣٨ هم زايمان كردم دقيقا يك هفته بعد وزنش ٣٣٣٠ يعني تو يك هفته كلا ٥٠ گرم ...

کلا فرقی نداره کجا رفته باشه

همشون خطا دارن 

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
گلی یدور برگرد اول این تاپیک بخون ببین چ حسی داری من خودنم دلم گرفت چ زود میگذره😕😕😕

آخی آره واقعا... دلم کشیده دوباره. ولی دارم به این فکر میکنم 9 ماه رو چجوری باید صبوری کنم تا زودی بگذره. کاش تا نی نی میخواستیم زود آماده میشد😂😂

صفر مای بی بیبی میزدم کوچیکش بود پاش قرمز میکرد دیگه رفتم روی یک. از بغلاش پس میده نه از پشتش. پی پی ...

شوهرم سه مدل پوشک گرفته .مولفیکس خیلی مزخرفه.بند چسبش هی کنده میشه از جاش.بی بی کینگم فعلا یکش بزرگه. مای بی بی یک میزنم.گفتم ببینم کدومش براش خوبه اهان هپی لایف م گرفته هنو بازش نکردم😑😑😑😑.کسی خریدار پوشک هست ادرس بده پست کنم😅😅😅

زهراااا کجاااایییی؟!؟!@گل_نهال آقا من نمیدونستم مصرف پوشک انقدر بالاست، قیمتا هم که سرسام آوره! شما ...

من یه چیز شنیدم و دیدم تو اینستا ب اسم پوشک دائمی یکتا

یه همچین چیزی

تحقیق کن ببین چطوره 

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
2706