2733
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526012 بازدید | 57082 پست
آره خيلي روز سختي داشتم ديروز هم خسته كننده بود و هم پراسترس...ممنونم عزيزم از راهنمايي و وقتي كه گذ ...

خواهش میکنم🌹

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستای گلم من زایمان کردم 😍😍😍

دریا کوچولو من به دنیا اومد😍

گلی جون زایمان کرد؟؟

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍
2728
بسلامتی قدم نورسیده مبارک دوست داشتی عکسش بزار.سز بودی شما

چشم میزارم نه طبیعی بودم 

با امپول فشار یک هفته زودتر بدنیا اوردمش چون اب.دورش کم شده بود 

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍
سلام دوستای گلم من زایمان کردم 😍😍😍 دریا کوچولو من به دنیا اومد😍 گلی جون زایمان کرد؟؟

ای جون مبارکه عزیزم بسلامتی😍😍😍😍بیا تعریف کن چی شد عکس بده . چند کیلو بود؟؟؟😂

2738
سلام دوستای گلم من زایمان کردم 😍😍😍 دریا کوچولو من به دنیا اومد😍 گلی جون زایمان کرد؟؟

بسلامتی قدم نو رسیده مبارکههه🤩🤩🥰

خدایا مرا ببخش بخاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود
چشم میزارم نه طبیعی بودم  با امپول فشار یک هفته زودتر بدنیا اوردمش چون اب.دورش کم شده بود  ...

بازم شانس اوردیااااا سر دختر اولم  منم شرایط شما رو داشتم ولی با امپول فشارم هیچ باز نشدم و نی نی ضربانش کم شد و سز شدم

سلام عزیزم رابطت با خانواده شوهرت چطوره؟ از اونا کسی نمیتونه همراهیت کنه؟

خوبه خواهر شوهر ندارم 

مادرشوهرم خیلی خوبه برام غذا و .... میفرسته هوامو داره

ولی میترسم زشت باشه 

احتمال داره  برم پیشش البته 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
به نطرم اگر مادر شوهرت خوبه حتما برو پیشش بهتر از پرستاره اینطوری خواهرتم ناراحت نمیشه جون  خیا ...

اینم فکر خوبیه 

اره آدم خوبیه 

زندایی ام میشه مادر شوهرم 

فقط نمیخام کم بیارم که کسی از خانواده ام نیس 

ممنون گلی

من جات بودم این چندوقتم تحمل میکردم .منکه کلاسفید شدم گذاشتم بعد زایمانم ریسک نمیکنم 

چن روز بعد زایمان میشه رنگ زد؟ 

2706