2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526239 بازدید | 57082 پست
آیودی یه وسیله جلوگیری هست  یه تیکه پلاستیک به نازکی تقریبا سوزن که با مس یا تیتانیوم پیچیده ش ...

اینو بزارم ولی به شوهرم نگم که اونم حواسشوجمع کنه که دیگه حامله نشم. واقعا استرس دارم هنوز 23سالمه دوتا بچه دارم. 😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ۱۹سالمه😂 من ۱۲سالگی ازدواج کردم😂😂😂 خواهر بزرگمم متولد ۷۶...پسرش کلاس سومه😂دخترش کلاس اوله ...

یعنی مامانت 14 سالش بوده خواهرتو بدنیا آورده؟؟ 

کلا موافق کودک همسری هستینا😂😂😂

فردا میشم 39 هفته تمام! آره گلم هر وقت که خدا بخواد. الان هی انقباض و کمر درد دارم... دیگه احتمالا ا ...

ای جونم

چ خوب😍

وای چ استرس شیرینی

من جای تو ی حسی شدم گفتی تو همین هفته میاد😂

هم استرس هس هم دلهره هم خوشحالی

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
2742
نه ۱۹سالمه😂 من ۱۲سالگی ازدواج کردم😂😂😂 خواهر بزرگمم متولد ۷۶...پسرش کلاس سومه😂دخترش کلاس اوله ...

ولی خوبیش اینه که بچه هاتون بزرگ میشن شما هنوز جوونید 

الان خیلی باحاله مامانت 37سالشه نوه داره 😍😍😍

انشالا همگی تن سالم و دل خوش داشته باشین عزیزم 😍 

یعنی مامانت 14 سالش بوده خواهرتو بدنیا آورده؟؟  کلا موافق کودک همسری هستینا😂😂😂

اره ۱۴سالش بوده

نه اصللاااااا موافق نیستم

انشالا دخترمو تو سن ۲۵ عروس میکنم😍

ک ن دیر باشع نه زود

خواهر کوچیکه هم ۱۷سالشه موفق شدیم فلنا شوهرش نمیدیم😂تا قشنگ بزرگ بشه

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
2740
اینو بزارم ولی به شوهرم نگم که اونم حواسشوجمع کنه که دیگه حامله نشم. واقعا استرس دارم هنوز 23سالمه د ...

خدا برات نگهداره خانومی😍🌺

آره انشالا یه فرصتی بده اینا بزرگ شن

بعد اگه خاستی باز اقدام کن

ای جونم چ خوب😍 وای چ استرس شیرینی من جای تو ی حسی شدم گفتی تو همین هفته میاد😂 هم استرس هس هم د ...

واااای دقیقا همین حسایی که گفتی هست... اصن یه وضیا! همش میگم نمیدونم چه روزی از این هفته قراره چه اتفاقایی بیفته و چطور پیش بره

ولی خوبیش اینه که بچه هاتون بزرگ میشن شما هنوز جوونید  الان خیلی باحاله مامانت 37سالشه نوه دار ...

اره اینم ی چیزشه دگه😂

مامانم ۲۸سالگی فک کنم نوه دار شده😂

ولی خب ی چیزای بدی هم داره صد البته

اره ۱۴سالش بوده نه اصللاااااا موافق نیستم انشالا دخترمو تو سن ۲۵ عروس میکنم😍 ک ن دیر باشع نه زود ...

اتفاقا امشب داشتم سر به سر دخترم میذاشتم میگفتم انشالا بعدی رو باهم باردار میشیم 😂😂😂تو 20ساله شدی خاستی نی نی بیاری منم داداشتو از آب و گل درآوردم فکر بعدی ام 

جاتون خالی کلی خندیدیم 😁😁😁

2706