2733
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526018 بازدید | 57082 پست
مرسی عزیزم الان ده روزه قرنطینه ایم اره دارم همین کارا رو میکنم 

ایشالا زودی خوب خوب میشی

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه ها تو تاپیک قبلیم عکس لحافو تشکو حوله و بقیه ی وسایلاش هست و اون لحافو تشک آبی که آماده است رو میخوام ببرم عوض کنم ومخملیشو بگیرم نظرتون چیه؟

🧡 من از اعضای بامداد خمارم😍قد ۱۷۴ وزن اولیه ۸۲ وزن هدف تا عید انشالله 💃💣💣💣💣 ۷۰💣💣💣💣🧡
2738

چه نازن 😍😍😍 چقد گوگوليه  ♥️♥️♥️مبارك باشه به سلامتي تن ني ني كني عزيزم 

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
بچه ها تو تاپیک قبلیم عکس لحافو تشکو حوله و بقیه ی وسایلاش هست و اون لحافو تشک آبی که آماده است رو م ...

من یع دو طرفه گرفتم

یه طرف مخمله یه طرف ساده 

که هم زمستون و هم تابستون راحت استفاده شه

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
چه نازن 😍😍😍 چقد گوگوليه  ♥️♥️♥️مبارك باشه به سلامتي تن ني ني كني عزيزم

مرسی عزیزدلم😍😘

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
عه جدی. منم همینجورم ، خیالم راحت شد آره منم دکترم فقط ساق پا رو چک میکنه هر وقتم بهش گفتم گفت نه و ...

منم نگران بودم ديگه همه زناي اطرافم گفتن ما هم دوران بارداري اينجوري ميشديم و دوست خودمم چند ماه پيش دقيقا همين تجربه رو داشت و يادمه همون موقع عكس پاشم واسه من فرستاد ولي من فقط بهش خنديدم كه اينقد نگرانه🙈🙈😂😂 بچه ها هم همين جا گفتن اين مشكلو داشتن ديگه منم خيالم راحت شد

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2706