2733
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526010 بازدید | 57082 پست
منم شنیدم زایمان زودرس میاره ولی برای من که نیاورد چون من مامانم همیشه بهمون میگه ماه های آخر زیر دو ...

خوب شد ازش پرسیدم وگر نه ادامه میدادم . اره دیگه گفت اینکار هیچ کمکی نمیکنه بدنت هر جور باشه همونطور میشه

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ب همه مامانای باردار ی سوال دارم من امروز رفتم سونو برای اندازه سیروکس دهانه رحم اندازه ۲۸ م ...

فعلا استرس نگیر

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
2728
بچه ها از ۸ماهگی باید تند تند رفتش دکتر؟؟

بستگی ب دکتر داره

من الان 29ام رفتم برای بیستم دوباره نوبت داده

حالا ویزیتای بعدو دیگه نمیدونم

شب هاى پاييز، به اندازه اى طولانيست كه نميشود، از هيچ خاطره اى فرار كرد ...! 🍁🍂🍂🍁🍂🍁🍂🍁 ماما ...

چقد زود میخوابید 😬

2738
نه خوشگلم  طبیعی واسه بار سوم 🙈🙈🙈

سلامتی عزیزدلم الهی قدمش خیر باشه

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
من آماده کردم که دیگه بفکرش نباشم  خیالم راحت شد بخدا  همش استرس داشتم چی بزارم چی رو یا ...

سلامتی گلم.از چندهفتگی جمع کردی؟؟

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
اگر فشارت بالا نیست مهم نیست من کفشام بزور پام میره 😁

سلام عزیزم خوبی سامی جون خوبه

ن فشارم بالا نیس امروز تحرک نداشتم  ک حسابی پاهام ورم کردن  کفش ک نگم برات دیگ اندازم نیس بااینکه ی هفته س گرفتم 

2706