2733
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526012 بازدید | 57082 پست
قربونت عزیزم امروز مطب بودم میگه به جای اب فقط خاکشیر بخور تاکید داشت زیاد بخورم گفت من به همه میگم‌ ...

به نظر من سعی کن کمتر گرمیجات بخوری خودش درست میشه

لیموشیرین محشره ولی قندش بالاست روزی یه دونه بخور 

آب سیب هم گفتن بدن رو معتدل میکنه

من والا دوست ندارم حتی یه روز زودتر دنیا بیاد 

چون واسه همون ۲۷ آبان برنامه ریزی کردم 

دوست دارم سرحوصله حمام برم و به خودم برسم و با آرامش برم بیمارستان

بخاطر همین اصلا نه خاکشیر زیاد میخوام بخورم نه چیز دیگه ای که باعث زایمان بشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به نظر من سعی کن کمتر گرمیجات بخوری خودش درست میشه لیموشیرین محشره ولی قندش بالاست روزی یه دونه بخو ...

به جز روزی ده تا پسته هیچ گرمی نمیخورم عزیزم 

ولی چشم حتمن عزیزم

ممنونتم‌ عزیز دلم جواب دادی لطف کردی مهربونم‌

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
2728
خخخ اگه بخوام هماهنگ کنم باید بزارم صنوبر

همون پس

اون فقط با صنوبر راضي ميشه

بنظرم محل نده

يه تذكر با لحن جدي بده  بعدا

هر اسمي واقعا از ته دل دوس داري بذارين

منو شوهرمم اسمي كه انتخاب كرديم بقيه همش مسخره ميكنن و اينقد پررو هستن تو روي خودم ميگن زشته😐😳

منم اوايل عقب نشيني كردم به شوهرم گفتم بيا يه اسم ديگه بذاريم نميخوام كسي بچمو مسخره كنه

ولي واقعا بنظرت اسمي هست كه "همه" تاييدش كنن؟ يا اصلا مگه ما از اسم بچه هاي اونا خوشمون مياد؟ولي شعور داريم نميريم بگيم اسم بچتون زشته!!!!

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
قربونت عزیزم امروز مطب بودم میگه به جای اب فقط خاکشیر بخور تاکید داشت زیاد بخورم گفت من به همه میگم‌ ...

شايد واسه اينكه شكمت سفت نشه و يبوس نباشي گفته🤔

من والا دوست ندارم حتی یه روز زودتر دنیا بیاد  چون واسه همون ۲۷ آبان برنامه ریزی کردم  د ...

سزارين؟٢٧ ابان چند هفته و چند روز ميشي بسلامتي؟

2738
سلام دوست جونیای گلم.  من قرا بود اسم بچه م رو نفس بزارم ولی از بس پدرشوهرم ای ای کرد مسخره کر ...

عزیزم اگر این اسم مورد علاقته به هیچ وجخ بخاطر کسی تغییرش نده ‌ . وقتی دخترت به دنیا اومد با شوهرت هماهنگ باش و اینقدر بااحترام دخترت رو جلوی دیگران صدا کن که اونا هم حساب کار دستشون بیاد . حتما نفس خانم یا نفس جانم صداش کنید و وقتی که پدرشوهرت مسخره کرد براش قیافه بگیر که بفهمه بدت اومده .

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد
خواهش میکنم عزیزم  خوب میکنی  حالا خاکشیر هم بزا اون آخرا بخور

قربونت عزیز دلم

دقیقن این جوری بهتره به قول شما میزارم اخرا بخورم 

لطف کردی عزیزم 😘😘😘😘😘😘

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
شايد واسه اينكه شكمت سفت نشه و يبوس نباشي گفته🤔

عزیزم اصلا یبوست ندارم نمیدونم چرا همش میگه خاکشیر بخور اونم فراوون 😳گرمی هم اهلش نیستم فقط ده تا دونه پسته همین 

من قبل از اینکه اصلا به بارداری فکر کنم همیشه میگفتم یه روز پسردار بشم اسمش رو میزارم امیرعلی

به همه هم گفته بودم هرکی هم باردار میشد و پسر بود میگفتم توروخدا امیرعلی نزارین

وقتی که فهمیدم پسر شده بچه ام گفتم امیرعلی 

هرچی شوهرم گفت امیرمحمد گفتم نه من امیرعلی دوست دارم اگه بعدا دوباره پسردار شدیم بزاریم امیرمحمد 

هرکی بهم رسید حتی اینجا نه از روی قصد و نیت اینو میدونم ولی بهم گفتن امیرعلی ها شیطون میشن

منم گفتم ان شاالله پسر من ثابت میکنه که شیطون نیستن

من واقعا این اسم رو دوست دارم و نظر هیچکس جز شوهرم برام مهم نبود که خداروشکر اونم باهام موافقت کرد

خیلیا بهم گفتن اسمش رو عوض کن 

اسم ائمه نزار 

ولی مادرشوهرم گفت حق مادره که اسم برای بچه اش خودش انتخاب کنه چون اون ۹ ماه تو شکم نگهش میداره بعدشم که دنیا بیاد زحمتش با مادرشه

من مصمم سر حرفم وایسادم حالا هرکی هرچی دلش میخواد بگه من اصلا برام مهم نیست

عزیزم اصلا یبوست ندارم نمیدونم چرا همش میگه خاکشیر بخور اونم فراوون 😳گرمی هم اهلش نیستم فقط ده تا د ...

شما کدوم بیمارستان میری برای زایمان؟

من میخوام همین مریم برم

همینجا هم پیشش ویزیت میشدم با محیطش آشنا هستم

همون پس اون فقط با صنوبر راضي ميشه بنظرم محل نده يه تذكر با لحن جدي بده  بعدا هر اسمي واقعا ...

به نطر من خیلی اشتباهه آدم اسمی رو که انتخاب کرده قبل از تولد به دیگران بگه . من چون سرپسرم این تجربه رو داشتم دیگه این دفعه به هیچ کس اسم نگفتم هر کس میپرسه میگم هنوز تصمیم نگرفتیم گزینه هامون زیاده . کاش تو هم به کسی نمیگفتی که اینطور تو ذوقت نزنن. البته این کار من باعث شده دیگران هی اسم پیشنهاد میدن هی میگن فلان اسم چطوره منم الکی میگم قشنگه روش فکر میکنم😊

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد
2706