2737
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526010 بازدید | 57082 پست
من 31 کامل شد رفتم، اول 32بودم

به سلامتی باشه عزیززززززم 😍😍😍😍😍

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
وا عزیزم مگه نفس مسخره داره مثلا چیشو مسخره میکنه بنظر من ک از حرفت عقب نکش هرکی بخواد ادا دراره ...

موافقم باهات 

نهال ما رو هم اوایل عده ای از جاهلان فامیل مسخره میکردن 

نمیدونم نهال کی جوونه میزنی و کی درخت میشی و.... 

حالا ما که خودمون رومون بازه و مثل خودشون جوابشونو دادیم که فکر نکنن اسم های بچه های خودشونو نمیشه مسخره کرد 

بقول تو اونیکه بخاد مسخره کنه هر اسمی بزاری کارشو میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان تاحالاکسی زایمان نکرده عکس نی نیش روبذاره راستی ازخودموخودت چه خبر خیلی کم پیداست🤔

نیهان خانوم بدنیا اومده دوهفته پیش مامانش عکسشو گذاشت 

بزار صفحشو پیدا کنم بهت بگم 

2728
نیهان خانوم بدنیا اومده دوهفته پیش مامانش عکسشو گذاشت  بزار صفحشو پیدا کنم بهت بگم

ما می‌توانیم 👍👍👍صفحه رو یافتم 💪💪💪💪

1404

هرکی نیهان کوچولو رو ندیده بره حالشو ببره 🤩🤩🤩

2738
موافقم باهات  نهال ما رو هم اوایل عده ای از جاهلان فامیل مسخره میکردن  نمیدونم نهال کی ج ...

والا بخاطر این جاهلان ک نمیشه نظرمونو عوض کنیم 😑

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
خانومی دکترت خاکشیر واسه چی بهت تجویز کرده؟ 

عزیزم دو سری هست میرم میگه گرمی دیگه نخور شروع کن به خاکشیر و هندونه خوردن و کاسنی کم امروزم مطب بودم تاکید شدید داشت خاکشیر بخور میگفت به جای اب خاکشیر بخور هیچ مشکلی هم نداشتم پرسیدم گفت من به همه تجویز میکنم گفتم باعث زایمان زودرس  میشه گفت اصلا مامانم میگه نخور 

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
سلام نیلوفر جون خوبی  عزیزم دکتر قربانی به شما هم گفته خاکشیر زیاد بخوری ؟ به من میگه خیلی بخو ...

سلام عزیز جان ممنونم شما خوبی؟

من ازش پرسیدم خاکشیر میگن خوبه میتونم بخورم؟

گفت آره ولی زیاد نخور 

نه که بشینی هر روز یه پارچ بخوری

اینطوری بهم گفت

شماهم اگه خوردی به نظرم میزانش رو کم کن یعنی اگه یه پارچ درست میکنی میزان خاکشیر کم باشه 

سلام عزیز جان ممنونم شما خوبی؟ من ازش پرسیدم خاکشیر میگن خوبه میتونم بخورم؟ گفت آره ولی زیاد نخور& ...

قربونت عزیزم امروز مطب بودم میگه به جای اب فقط خاکشیر بخور تاکید داشت زیاد بخورم گفت من به همه میگم‌ 

مشکلی هم ندارم نمیدونم چرا باید بخورم‌ 

سلام عزیز جان ممنونم شما خوبی؟ من ازش پرسیدم خاکشیر میگن خوبه میتونم بخورم؟ گفت آره ولی زیاد نخور& ...

شنیدم هفته های اخر میخورن 

نخورم فک کنم بهتره یا به قول شما خاکشیرشو کم کنم روزی یه لیوان بخورم 

2706