2733
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526009 بازدید | 57082 پست
@گل_نهال   سردردت بهتر شد عشقم؟؟؟؟ تو فکرت بودم همش🙁

سلام غزل جون 😍 قربونت برم نه والا دیشب سرشبی دیگه به اوج رسید 

استامینوفن نداشتم فقط کدئین بود که بچه ها تو تل گفتن نخورم 

دیگه خوابیدم الان که پاشدم انگاری بهترم 

همون خواب کم و خستگی زیاد بود علتش 

دو روز بود که میرفتم بیرون بهداشت و یه کم خرید واسه بچه ها داشتم 

دیشبم مهمون داشتم همه دست به دست هم دادند 😂😂😂

اره اینم شما راس میگی😢 باشه ممنون ک گفتی حتما همینکارو میکنم

مرضیه من به نهال آخر شبا یه پیاله سیب زمینی سرخ کرده میدادم هم از اون موقعی که شیر میخوردا

فکر میکنم تاثیر داشت تو سیر شدنش

توام بهتره اول غذاخوردن سوگل رو بیشتر کنی وقتی تمرکزش بره رو غذا، راحت تر شیرو ترک میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
سلام غزل جون 😍 قربونت برم نه والا دیشب سرشبی دیگه به اوج رسید  استامینوفن نداشتم فقط کدئین بو ...

برای آقا امید چیزی گرفتی عکسشو بذار حتما. اونروز رفته بودم سرهمی بخرم. سرهمیای مخمل بالای170 بود یه دونه معمولی خریدم 120. سویشرت شلوار قیمتش بین 250-300 تومن دیگه بیخیال شدم.با خودم میگفتم کاش به گل نهال سفارش میدادیم برامون بخره بفرسته. گرونیم بهانه شده فروشندها لباسای خرید قبلشونو به قیمت الان میدن . میبینی چیز بنجل هم تو مغازشونه میارن میخوان به آدم بندازن. 

برای آقا امید چیزی گرفتی عکسشو بذار حتما. اونروز رفته بودم سرهمی بخرم. سرهمیای مخمل بالای170 بود یه ...

نه دیگه امید تکمیله، فقط پریروز لابلای خرید دخترا یه ماشین براش خریدم 😂😂😂

من سرهمی مخمل خریدم 95، اون نخیه که شد 40تومن

ولی خداییش اینجا اونجوری نیست انصاف دارن فروشنده ها، مثلا به من می‌گفت مولفیکس دارم قیمت قبلن ببر 

خب میدونست گرون شده میتونست قیمت جدید بده مگه نه؟ 

سومیه عزیزم نه نمی‌ترسم، خدا خودش درد رو میده صبر و تحملشم میده  من اینقدر که میترسم برم بیما ...

خوشبحالت به خاطر این نترس بودنت ....برای منم دعا کن من واسه یه معاینه معمولی مطبو گذاشتم سرم دکتره گفت انگشتمو شکوندی آخرشم نیمه کاره موند معاینه....آخه من چه جوری طبیعی زایمان کنم😭😭دعا کنید سزارین شم

تقريبا همه جا ضربه ميزنه از زير شكمم تا پهلوهام تا وسط شكمم و بالاي معده م.. با تمام قوا و استفاده ...

برای منم همینه 

انگاری خیلی ام جاش بازه اون تو 😂 

سفالیکه مال من، چون پاهاش بالاست و آزاده راحت تر لگد کوب میکنه🤩🤩

2706