2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526007 بازدید | 57082 پست
خداروشکر بسلامتی عزیزم 😍

مرسی عزیزم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
ماشاءالله قد بلندم هستی. من ۱/۶۴😥فکر کن الان وزنمم هفتاد و خورده یی شده دیگه دارم شبیه توپ میشم باا ...

ماشالا ب جونت آره قدم بلند،اشکال نداره بعد زایمان وزنت بر میگرده ب قبل با شیردهی و صدبار  بشین پاشو دیگ آدم کلی باید وقت بزاره برا نینی و کلی کار خخخخ

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیابون ملاصدرا کوچه۴ ؛؛پناه برخدا  😄😄😄😄از بس دیر میگذره دوهفته جلو افتادم انگار رو ابرام😝 ...

مرسی عزیزم. حالا بزار جلوترم که بره یکم استرس هم میگیری😂😂انشالله هممون به راحتی زایمان کنیم🤲🤲

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
اگه بیمارستان خصوصی بریم برای زایمان بیمه تامین اجتماعی مبلغی پرداخت میکنه بهمون؟! مثلا مادرشوهرم ز ...

عزیزم ...بیمه فقط تو دو حالت دو میلیون از هزینه زابمان رو میده...یکی بچه بریچ باشه پاهاش پایین باشه نچرخه....یکیم بچه ی اول اگه سزارین باشه دومی هم سزارین میشه اونو میده ...والسلام

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2738
سرم درد میکنه  از دیشب تا حالا  حتی تو خوابم درد میکرد ☹️☹️☹️خیلی ام خواب کم و بی کیفیت ...

عزیزم😓 منم یبار همینجوری شدم تو هفته های پایین، یک روز کامل گذشت تا بالاخره خوب شدم. در طول روز خودتو سرگرم کن اصلا نخواب، ببین شب خوابت میبره

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
عزیزم ...بیمه فقط تو دو حالت دو میلیون از هزینه زابمان رو میده...یکی بچه بریچ باشه پاهاش پایین باشه ...

عزیز اگه مشکل پزشکی داشته باشی و مجبور به سزارین بشی چی؟

یعنی سز اختیاری نباشی بنا به تشخیص پزشک سز بشی

عزیزم😓 منم یبار همینجوری شدم تو هفته های پایین، یک روز کامل گذشت تا بالاخره خوب شدم. در طول روز خود ...

منم سر درد میشم

میگم شاید بخاطر آلودگی هوا باشه

کرج و تهران خیلی هوا آلوده ست

سرم درد میکنه  از دیشب تا حالا  حتی تو خوابم درد میکرد ☹️☹️☹️خیلی ام خواب کم و بی کیفیت ...

يك عدد قرص استامينوفن ٥٠٠

و استراحت

چاي با گلاب هم خوبه

ايشالله زودي خوب بشي

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2706