2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526116 بازدید | 57082 پست
سن جنین رو چند زد برات؟

27 و 3 روز بودم اما 27 و یک روز زد

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
سلام مامانا من دیروز رفتم سونو(27هفته و 3 روز)خداروشکر با رعایتی که کردم وزن خودم ثابت مونده بود اما ...

مال من ۱۲۰۰ بود ۲۷ هفته

ی صلوات برام بفرستین ممنون خداحاجت دلتونوبده😍😘🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تو ۲۸ هفته رفتم ۱۲۵۰ گرم بود

دکترم هیچی نگفت گفت خوبه

درصورتی که اصلا خودم چاق نشدم فقط شکمم اومده جلو 

همه بهم میگفتن هیچی نمیخوری وزن بچه کم میشه اصلا نمیشه بغلش کرد خداروشکر وزنش خوبه

2728

بچه ها یه نفر در مورد ذخیره بند ناف رویان پرسیده بود یادم نیست کی بود ولی باید بگم هر کی میخواد باید بره تو سایت بند ناف رویان اونجا ۴ تا شرایط داره اگر اون ۴ تا شامل حالتون بشه میتونیو تو هفته ۳۶ تماس بگیرید باهاشون تا موقع زایمان بیان بیمارستان .  کسایی که زیر هفته ۳۷ زایمان کنن نمیتونن بند ناف رو ذخیره کنن چون تعداد سلول های لازم رو نداره . حتما باید بالای ۳۷ هفته زایمان داشته باشید

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد
2738
@گل_نهال   جون هزار بار خواستم بپرسم یادم رفته هر بار. وقتی تست زدی مثبت شد چه حسی داشتین از ...

خودم که تو کو نم فستیوال بود 😂😂😂😂ببخشید 😍

نه جدی خودم خوشحال بودم و بچه هام! 

چون من میخاستم که یه بار دیگه امتحان کنیم ولی شوهرم راضی نمیشد، کلی نذرم میکردم واسه این قضیه

شوهرم ولی یه کم دودل بود و بیشتر نگران بود که نکنه اینم دختر بشه ☹️☹️

بقیه ام هرکی شنید خوشحال شد 

با دوتا بچه چجوری میرسی آخه ماشاا... کدبانویی هم به کارای خونه میرسی هم به دوتا جوجت هم همیشه تو تاپ ...

طبق اطلاع قبلی که دیشب دادم امروز با یه کیسه بادمجون درگیر بودم😂😂😂

الان دیگه سربلند از امتحان زدم بیرون 😜😜😜

@گل_نهال   سلام عزیزم. خوبی؟ میگم زهرا جون روغن زیتون رو باید چه مدت بذاریم بمونه؟ توی روز چن ...

سلام 

کجا بزاری بمونه عزیزم؟ روی نوک سینه اگه منظورته که همون روزی یکبار کافیه ماساژ بده بره 

سلام عزیزم حالت خوبه؟منم شکمم اندازه شماس تقریبا همش نگرانم کوچیکه به نظرت تو این هفته این اندازه ی& ...

والا منم هرکی میبینه میگه کوچیکه

مامانم میخنده بهم میگه رونات از شکمت بزرگتره😂😂😂

ولی فکر نکنم مشکلی باشه 

انشالا این هفته من سونو برم وزنشو بدونم خیالم راحت میشه 

شما نرفتی؟ 

عزیزم مرسی که وقت گذاشتی 😘💗برا تو چیزی نگفت که مثلا کمه یا نه ؟به من گفت یکم بیشتر بود بهتر ...

خانومی حساس نباش 

اون چندگرمی که گفته اونقدرا مهم نیست 

انشالا تو این دوماه وزن گیری بهتری داشته باشه 

چطور وزن خودت تغییر نکرده، رعایت غذایی داری؟ 

میگم شاید بخاطر همین بچه هم نتونسته وزن بگیره

2706