2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526008 بازدید | 57082 پست
چی بگم والا... از فردا ماه آخرم ایشالا 😂😂

بسلامتی عزیزم خوشبحالت دیگ چیزی نمونده نینی بیاد 😘

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😍🎉 دوره غیر حضوری سرویس آشپزخانه

60مدل جدید بصورت فیلم واضح آموزش میدیم همراه با الگو و رفع اشکال  نیازی نیس در تایم خاصی آنلاین بشید هر زمان که فرصت کردین میتونین از آموزش ها استفاده کنید و آموزش ها همیشگی هستن و پاک نمیشن

و 🛑هزینه ثبتنام 80تومنه🛑

در دوران کرونا بهترین  و سالم ترین آموزش همین آموزش های مجازیه و اگه بخواهید کلاسهای بیرون ثبتنام کنید بالا یک میلیون باید هزینه کنید 🎉😍

برای ثبت نام به ایدی @bano_n76 در تلگرام پیام بدید

عوض کردنمون، شیاف گذاشتن واسمون و ژیلت بکشن برامون

یا ابرفزر 😐

مگه خودمون دست نداریم 😂😂😂

کی این بحثو انداخت وسط ؟؟؟ 😑🧐🧐🧐🧐🧐

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
2738
هنوز نگرفتم ولی دیگه نهایت تا 300 احتمالا بگیرم نمیدونم

اینجا گرونترین ساک همین 100 تومنیه بود که من 95 گرفتمش

البته بجز اونا که روی ست کالسکه هستن 

بقیه از 30تا 100بودن 

کاش من واسه همتون خرید میکردم می‌فرستادم با پست 😂

هم یه درآمدی برا من میشد، هم یه تخفیفی برای شما 😜😜

خوش بحال تو که تازه اومدی پُز دادنشو ندیدی  این تیکرش که تک رقمی شد دیگه مخ ما همه رو خورد تا ...

خخخح ایشالا تیکر همه تک رقمی بشه ب چشم ب هم زدنی🙏و نینیا سالم بدنیا بیان 🙏🙏

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
اینجا گرونترین ساک همین 100 تومنیه بود که من 95 گرفتمش البته بجز اونا که روی ست کالسکه هستن  ...

ای خواهر بیا اینجا رو یه چیزی دست میذاری میگه یکو ششصد 😐

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
2706