2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526008 بازدید | 57082 پست
سلام صب بخیر نینیم از دیشب تکون نخورده خیلی نگرانم چیکار کنم الان رفتم چندتا خرما خوردم اومدم دراز ...

استرس نداشته باش .. هفته پیش هم منم این شرایطو داشتم بچه اصلاتکون نمیخورد هرچی میخوردم انگار خیلی خسته بود. تا بعد 3-4 ساعت یه مقدار کاکائو خوردم تکون خورد

امروز رفتم سونو داپلر هم انجام داد جلوي PI يكيشو نوشته dominant ولي اون بالا جلوي سونو داپلر نوشته ...

عزیزم خوبه که نوشته نرمال . ولی در کل اگر هم نرمال نباشه داروش اسپرینه که البته دکترم بهم نداد .گفت به دکتر فشارخونت نشون بده اگر اون صلاح دونست بهت اسپرین بده

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام صب بخیر نینیم از دیشب تکون نخورده خیلی نگرانم چیکار کنم الان رفتم چندتا خرما خوردم اومدم دراز ...

عزیزم از دیشب که اشکال نداره بزار حداقل یه روز بگذره

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد
سونو کجا رفتی سارا جون؟؟ شکراللهی؟ آخرش که تموم میشه ازش سوال کن جوابتو میده. منم وقتی تموم شد باهاش ...

اره رفتم شكراللهي

دور اون موردي كه ميگم رو خط نكشيده

اخرش پرسيدم گفت همه چيز خوبه بجز اينكه سرش دو هفته جلوتره كه اونم مشكلي نيست

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2731
عزیزم خوبه که نوشته نرمال . ولی در کل اگر هم نرمال نباشه داروش اسپرینه که البته دکترم بهم نداد .گفت ...

ممنون عزيزم انشالله كه همينطوره 🌹🌹🌹

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2738
دیشب ۲ساعت ونیم تو راه بودم راسش اصلا یادم نیس دیروز اخرین بار کی تکون خورده فقط صب زودو  یادمه ...

زیاد تکون نخور. راه رفتن و فعالیت باعث میشه بچه کمتر تکون بخوره و مثل اینکه تو گهواره هست بخوابه یه چیز شیرین بخور و دراز بکش

کلیه مامانای آذر 99 بلوگای

فییششششششششششش
فیششششششششششش

مامانای آذر 99 لطفا کاربری منو بترکونین
وگرنه کفری میشما
بوخودا

تاماااااااام

اره رفتم شكراللهي دور اون موردي كه ميگم رو خط نكشيده اخرش پرسيدم گفت همه چيز خوبه بجز اينكه سرش دو ...

خب عزیزم پس خیالت راحت باشه. چون اون خودش حساسه حتما اگه موردی باشه دورش خط میکشه که بعد دکتر ببینه. با کسی هم تعارف نداره، اگه مشکلی باشه حتما میگه

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
الان میرم بهداشت دکترم ۵ساعت از اینجا دوره😢😢

آره عزیزم برو بهداشت، بهتره. ولی میگم نگران نباش منم بعضی روزا اینجوری میشه

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2706