2737
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526008 بازدید | 57082 پست
هنوز معلوم نیست دکترم گفت تو ۳۴ هفته معلوم میشه . ولی دکترم در سزارین عالیه همه تعریفشو می کنن میگن ...

اره همون هفته ها مشخص میشه

ولی یه روزه دیگه اغراقه

حداقل رو یه هفته حساب کن

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
من 18هفته رفتم انومالی وزنش208گرم بود فکرمیکنم وزنش کمه😣

نه بابا نگران نباش اگه کم بود دکتر حتما بهت میگفت،وزن گیری جنین تو یکی دو ماه اخر مهم و بیشتره

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها  شما هم مثله من همه جاتون درد میکنه؟؟ من که وسط پام انقدر درد میکنه امروز از خیر ...

اره دیگه

بخاطر اینکه رحم داره بزرگ میشه به اون قسمتا فشار وارد میشه

معده هم اره منم سوزش دارم

مثلا دیشب یه دونه تخم مرغ خوردم تا امروز درد معده داشتم

باید ببینی چه مواد غذایی اذیتت میکنه 

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
سلام بچه ها  شما هم مثله من همه جاتون درد میکنه؟؟ من که وسط پام انقدر درد میکنه امروز از خیر ...

وای دقیقا مقل من نمیدونم تو بارداری دخترم جوونتر بودم این دردا رو متوجه نمیشدم یا واقعا بارداری پسر با دختر فرق داره. من اینقدر کشاله پام درد میکنه که وقتی زیاد میشینم میخوام بلند شم یه چند دقیقه نمیتونم درست راه برم کمرم که دیگه بماند انگار از هم سوا شده مهره هاش. اینقدر صدا میده وقتی میخوام از این پهلو به اون پهلو بشم.

2731
وای دقیقا مقل من نمیدونم تو بارداری دخترم جوونتر بودم این دردا رو متوجه نمیشدم یا واقعا بارداری پسر ...

آره دقیقا 

من که انقدر بد راه میرم انگار بچه وسط پامه در صورتیکه شکمم بالاست برای من تایم زیادی از بارداری قبلیم نگذشته ۲/۵ اما هم ویارم بدتره هم حالم خوب نیست ، 

وای دقیقا مقل من نمیدونم تو بارداری دخترم جوونتر بودم این دردا رو متوجه نمیشدم یا واقعا بارداری پسر ...

طاق باز که اصلا نمیتونم بخوابم، بخوام به پهلو شم مهره های کمرم قفل میکنه

آره دقیقا  من که انقدر بد راه میرم انگار بچه وسط پامه در صورتیکه شکمم بالاست برای من تایم زیاد ...

بچه وسط پا رو خوب اومدی منم دقیقا اینجوریم. منم ویارم بده هنوز که هنوزه از برنج بدم میاد ناهار نمیتونم بخورم. شامم مجبوری میخورم اما تا دلت بخواد میوه میخورم اما میترسم قندم بره بالا

بچه وسط پا رو خوب اومدی منم دقیقا اینجوریم. منم ویارم بده هنوز که هنوزه از برنج بدم میاد ناهار نمیتو ...

نه من هوس هیچی نمیکنم یه کم سالاد گوجه خیار اونم الان معدم اذیت میشه 

سر دخترم سرکارم میرفتم بیمارستانم میرفتم باز سرحال بودم گرچه سر اون چاقتر شدم اما انرژیم بیشتر بود اما سر این خونه ام فقط دوست دارم بخوابم این ۳ ماه هم بخیر بگذره حس خرید کردنم ندارم 😁😁 امروز با زور مامانمم رفتیم ملافه خریدیم ملافه ها ی وسیله های دخترمو عوض کنه

فقط موندم تشک لبه دارشو چیکار کنم😁😁

2738
اره دیگه بخاطر اینکه رحم داره بزرگ میشه به اون قسمتا فشار وارد میشه معده هم اره منم سوزش دارم مثل ...

سلام رسپینا جان خوبی؟

من بخاطر هماتوم رفتم یه دکتر دیگه که این شیاف رو داده فقط بهم نگفت مقعدی استفاده کنم یا واژینال اما الان که بروشور داخلش رو خوندم نوشته واژینال،دکتر برا تو شیاف داده بود از همینه ؟تو چطوری استفاده میکنی؟

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             

بچه هایی که دختر دار میشید جو گیر نشید همه سرویساتونو صورتی بخرید بعد نشه تو بچه بعدی ازش استفاده کرد 

من خدا رو شکر کالسکه، کریر صندلی ماشین اینا رو بادمجونی خریدم

اماقنداق فرنگی صورتیه ، تشک لبه دارو لحافش صورتیه اینا رو باید یجور درست کنم اما به قشنگی حاضریش نمیشه 

این وسیله ها رو یجور بگیرید دخترونه پسرونه نداشته باشه

نه من هوس هیچی نمیکنم یه کم سالاد گوجه خیار اونم الان معدم اذیت میشه  سر دخترم سرکارم میرفتم ب ...

منم اولا هلو خیلی هوس میکردم اما الان میوه هوس نمیکنم چون از اول خیلی میوه دوست داشتم الانم با اون روال دارم میخورم از رو عادت وگرنه میوه از گلوم پایین نرفته دهنم تلخ میشه مدام دهنم تلخه. منم حس و حال خرید ندارم گذاشتم بعد محرم صفر شروع کنم خریدامو انشالله

مرسی عزیز بله بچه سومم هست به خاست خدا😘😘 دعا کن سلامت بیاد بغلم😘

عزیزم بسلامتی سالم‌باشه انشالله ❤🙏

اون بچه هاتون چیه جنسیشون

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
بچه هایی که دختر دار میشید جو گیر نشید همه سرویساتونو صورتی بخرید بعد نشه تو بچه بعدی ازش استفاده کر ...

من کالسکه و کریر قرمز و مشکیه. قنداق فرنگی قرمز  سفیده. دیگه پارچه ملحفه اش صورتی بود که اونم اینقدر شستم نابود شده باید بخرم 

عزیزم برای من اینه اما چندین مدله، قبل این یه دونه به من داده بود خوراکی بود اون خیلی خوب بود اما دیگه قحطیش اومد هر جا گشتیم پیدا نکردیم دفعه بعد اینو داد اینم خوبه هم میشه مقعدی استفاده کرد هم واژینال، واسه شما فقط واژیناله

عزیزم برای من اینه اما چندین مدله، قبل این یه دونه به من داده بود خوراکی بود اون خیلی خوب بود اما دی ...

چرا اینهمه همه مون درب و داغونیم برای منم قرص پرژسترون 100 نوشته بود دکترم . که خارجی بود و پیدا نکردیم و داروخخانه ایرانیشو داده.شما یادت نمیاد اسم اون قرصتون چی بود و پروژسترونش چند بود؟ و اینکه برای شما برای چی تجویز کرده؟

2706